• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.926 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.938 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.360 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tokyo Onlypic 2008 (2008)

Animatie / Sport | 137 minuten
2,44 8 stemmen

Genre: Animatie / Sport

Speelduur: 137 minuten

Alternatieve titel: 東京オンリーピック

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kan Eguchi, Ignacio Ferreras, Masaya Kakei, Riichiro Mashima, Hiroyuki Nakano en Bill Plympton

Met onder meer: Yûki Himura, Junichi Mogi, Osamu Shitara

IMDb beoordeling: 6,6 (62)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tokyo Onlypic 2008

De liefde voor sport verbindt generaties en slecht grenzen en taalbarrières. Sporten zijn wellicht de meest indrukwekkende creaties van de mensheid. Een aantal sporten is echter nog steeds onbekend. Maar nu is er een plaats voor deze sporten, het weergaloze sportfestival dat bekend staat als Only Pictures. Ja, de Onlympic Games. Op 8 augustus 2008 komen atleten uit 128 landen samen in Tokio voor deze festiviteit.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Phoenix

Phoenix

  • 7846 berichten
  • 1418 stemmen

Dit was echt fucking retarded. Dan leek het geanimeerd met een game-engine van 10 jaar oud (inclusief clipping en slechte ragdoll-effecten), dan door een koter van 5 met kleurpotloden... Om van de debiele live-action-fragmenten nog maar te zwijgen.

Verder is het van die typische Japanse slapstick. Af en toe aanstekelijk, maar vooral totaal incoherent met raar geschreeuw (Godzilla-cool!!!!!!) en gedans.

Echt volslagen krankzinnig.

1,5*


avatar van Zavo

Zavo

  • 6392 berichten
  • 1616 stemmen

Soms erg grappig, soms té flauw, soms beide. Na het experimentele L'Ange was dit lichte vertier wel op z'n plaats in mijn IFFR-programma. Leuk om te zien hoe de Japanners grappen maken over andere landen/culturen (vooral de Amerikanen moesten het ontgelden), maar toch vooral ook over hun eigen cultuur. Door dat laatste was het echter voor niet-Japanners wel moeilijk alle grappen te begrijpen denk ik, ik had wel het gevoel dat ik af en toe wat miste. Dat was ook een vraag aan de regisseur na afloop (hij was aanwezig bij deze voorstelling). Die vraag kwam van een Japanse nota bene, ze had gemerkt dat er in de zaal minder gelachen werd dan men misschien in Japan zou hebben gedaan.

Jammer van deze compilatie (waarin trouwens naast animatie ook veel live-action stukken zitten) is dat het visueel allemaal niet zo boeiend is. De film is volgens mij ook meer voor tv of voor op dvd gemaakt, dan voor de bioscoopzaal.


avatar van neo

neo

  • 15435 berichten
  • 10035 stemmen

Het leek mij wel een interessant project totdat ik zag hoe belabberd de animatie wel niet was! Neem bijvoorbeeld deze still.

Ik neem aan dat ik visueel niks gemist?