• 15.835 nieuwsartikelen
  • 178.414 films
  • 12.232 series
  • 34.014 seizoenen
  • 647.724 acteurs
  • 199.119 gebruikers
  • 9.378.673 stemmen
Avatar
 
banner banner

Gui Qu Lai (2004)

Drama | 88 minuten
2,62 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Endless Way

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Shen Wensheng

Met onder meer: Lu Xia

IMDb beoordeling: 6,8 (32)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Gui Qu Lai

Voor de inwoners van een behoorlijk groot dorp hoog in de bergen is waterschaarste een dagelijks gegeven. Er is wel water, maar dat moet uit een bron ver weg worden gehaald, wat het leven in het dorp zwaar maakt. Ah Ming leeft alleen met zijn blinde moeder, nadat zijn vrouw hem verlaten heeft om in de grote stad te gaan wonen. Op een dag staat zijn jeugdvriendin Ah Sui voor de deur om hen te helpen. De regering komt met plannen om dammen en kanalen te maken, waardoor het dorp een eigen watervoorziening zal krijgen en het leven beter wordt. Iedereen helpt mee met de bouw, die onverwachte gevolgen heeft voor Ah Ming en zijn familie.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van qwatje

qwatje

  • 286 berichten
  • 756 stemmen

Wat een trage film, wat een troosteloosheid en wat een leven.

Maar toch een boeiende film, je wordt meegezogen in het harde leven van deze mensen. Het harde leven om een goed bestaan te hebben. Deze film moet het hebben van de sfeer en één wat mij betreft supermooi lied. Het verhaal is flinterdun en de beschrijving hierboven is wel juist maar met name van de bouw van de cruciale watervoorziening zul je in deze film niets terugzien. Het is een verhaal over het voor ons westerlingen ontzettend monotone en zware leven niet meer niet minder. 3*