• 158.093 films
  • 9.638 series
  • 28.753 seizoenen
  • 607.346 acteurs
  • 353.007 gebruikers
  • 8.843.695 stemmen
Avatar
 
banner banner

African Bambi (2007)

Familie / Documentaire | 77 minuten
3,47 31 stemmen

Genre: Familie / Documentaire

Speelduur: 77 minuten

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Alan Miller

Met onder meer: Loes Luca en Traudel Haas

IMDb beoordeling: 6,4 (111)

Gesproken taal: Duits, Engels en Nederlands

Releasedatum: 23 april 2008

  • On Demand:

  • NPO Start Bekijk via NPO Start
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot African Bambi

De Serengeti vlakte in Tanzania is het thuisgebied van onze verteller in dit verhaal, de giraffe. De giraffe heeft, vanuit haar hoge positie, een unieke kijk op het leven in de Serengeti en ze is trots op het gebied waar ze woont. Zij vertelt het verhaal over de jongste dieren van de Serengeti. Een verhaal dat van generatie op generatie wordt doorverteld. Een verhaal van moed en van avontuur. Zij vertelt het verhaal van de jonge gazelles Tomi, Grant en Imp die worden geboren op de wonderschone vlakte van Tanzania. Te midden van miljoenen wilde beesten en zebra's en onder het oog van hun liefhebbende en beschermende moeders groeien onze gazelles op. Zij hebben nog veel te leren voordat zij volwassen sterke gazelles zijn en gevaar ligt continu op de loer. Vanuit het perspectief van Tomi, Grant en Imp maken we kennis met de dieren op de vlakte en de dieren van de migratie. 'African Bambi' is een verhaal over volwassen worden. De weg naar volwassenheid is niet makkelijk. Het is een kwestie van overleven. Maar onze drie vrienden vinden hun weg en groeien op tot krachtige gazelles.

logo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kwinz

kwinz

  • 70 berichten
  • 424 stemmen

Mooie documentaire-achtige film! Met lieve stemmetjes


avatar van djouni

djouni

  • 7 berichten
  • 23 stemmen

Schitterende beelden die je doen smelten


avatar van Flipman

Flipman

  • 6150 berichten
  • 1047 stemmen

Eigenlijk een heel standaard natuurdocumentaire, maar het mooie is dat het leuk gebracht is voor kinderen -en de rest van de familie- en dat de kleinsten hier ook nog wat van op kunnen steken! Geen idee of zulks al bestond, maar ik moedig het zeker aan!

Vier punten.



avatar van Noodless

Noodless

  • 8758 berichten
  • 5664 stemmen

Mooie natuur-documentaire met fascinerende beelden die de kijker een warm gevoel geven maar tevens ook de hardheid van de natuur laat zien. 7/10


avatar van james_cameron

james_cameron

  • 5646 berichten
  • 8893 stemmen

Jammer van de kinderachtige voice-over, want de beelden zijn werkelijk prachtig. Op blu-ray spat de kleurenpracht werkelijk van het scherm af. De documentaire is qua inhoud niet echt op kinderen gericht- zo zijn er bijvoorbeeld een aantal vrij spannende en soms zelfs gruwelijke scenes- dus waarom er gekozen is voor een dergelijke simpele vertelstijl is mij een raadsel. De volgende keer zet ik gewoon het geluid uit en een mooi muziekje aan, dan is dit helemaal top.


avatar van Marvinleeaday

Marvinleeaday

  • 729 berichten
  • 6099 stemmen

Volledig eens met james-cameron!