• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.542 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.805 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Rats of Tobruk (1944)

Actie / Oorlog | 68 minuten
2,50 4 stemmen

Genre: Actie / Oorlog

Speelduur: 68 minuten

Alternatieve titels: The Fighting Rats of Tobruk / Rats of Tobruk

Oorsprong: Australië

Geregisseerd door: Charles Chauvel

Met onder meer: Grant Taylor, Peter Finch en Chips Rafferty

IMDb beoordeling: 5,4 (355)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Rats of Tobruk

De Tweede Wereldoorlog. Engelsman Peter Linton wordt samen met twee Australiers, Bluey Donkin en Milo Trent, naar Noord-Afrika gestuurd om mee te vechten in de belangrijke slag van de geallieerden om Tobruk in handen te krijgen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Bluey Donkin

Peter Linton

Kate Carmody

Barber of Tobruk

Northumberland Fusilier

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10841 berichten
  • 8931 stemmen

Veel Aussie WW2-film zijn er niet gemaakt en tussen 1940 en 1945 werden er in Australië maar slechts een aantal films gemaakt dus in dat opzicht is dit bijzonder! De film volgt drie bevriende veedrijvers die samen dienst nemen in het Australische leger tijdens de belegering van de Libische stad Tobruk in Noord-Afrika door Rommel 's Afrikakorps. Tja maar meer positiefs zeggen dan dat het kort was, kan ik ook niet! Het is verder een samensmelting van veel slechte eigenschappen. Er werd juist gekozen voor die dingen die je niet wil in een oorlogsfilm. Direct vanaf het begin leunt de film te zwaar op een voice-over vertelling. Het is nooit een goed idee om emoties van je personages te laten vertellen door een verteller. Echter is dat niet het grootste struikelblok. Dat is namelijk het ontbreken van enige echte inhoud. De film komt traag op gang met veel logge gesprekken en aangezette romantiek, De oorlogshandelingen lijken meer op een soort documentaire en voor minstens vijf minuten is het scherm helemaal zwart, je hoor alleen willekeurige geweerschoten en af ​​en toe geschreeuw. Nog erger was dat er een kapper wordt toegevoegd, die komische moet zijn maar niet erg grappig was. Ondanks dat de film werd gemaakt toen de oorlog niet was afgelopen was dit een compleet vergeetbare film.