• 159.511 films
  • 9.818 series
  • 29.120 seizoenen
  • 608.835 acteurs
  • 355.366 gebruikers
  • 8.901.256 stemmen
Avatar
 
banner banner

Frog Dreaming (1985)

Fantasy / Avontuur | 93 minuten
2,69 27 stemmen

Genre: Fantasy / Avontuur

Speelduur: 93 minuten

Alternatieve titels: The Go-Kids / The Quest / The Spirit Chaser

Oorsprong: Australië

Geregisseerd door: Brian Trenchard-Smith

Met onder meer: Henry Thomas, Tony Barry en Rachel Friend

IMDb beoordeling: 6,1 (2.072)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Amazon Prime Niet beschikbaar op Amazon Prime
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Frog Dreaming

"Cody is an adventurer who is about to explore the depths of a legend."

Het Amerikaanse jongetje Cody (Thomas), wiens ouders zijn overleden, woont in Australië met zijn voogd Gaza (Barry). Cody heeft een rijke verbeelding en is inventief en nieuwsgierig. Als hij hoort van een oude mythe van de aboriginals, gaat hij op onderzoek uit.

logo tmdbimagelogo tmdbimagelogo tmdbimage

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Wouter

Wouter

  • 18615 berichten
  • 2981 stemmen

Weet niet waarom, maar door die poster ben ik best geinteresseerd. Helaas niet op dvd.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18615 berichten
  • 2981 stemmen

Wellicht dat de aussie-hausse zorgt dat ie op dvd uitkomt. Trailer ziet er leuk uit.


avatar van brucecampbell

brucecampbell

  • 3255 berichten
  • 6306 stemmen

Leuk mysterie-filmpje voor de jeugd, maar ook wel voor de wat "ouderen" onder ons. Deze is in de jaren 80 volledig aan mij voorbij gegaan en nu, enkele maanden geleden, gevonden op Vhs.

Het einde stelt wel iets teleur, maar voor de rest was dit anderhalf uur leuk filmplezier.


avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 71413 berichten
  • 5674 stemmen

Wouter schreef:

Wellicht dat de aussie-hausse zorgt dat ie op dvd uitkomt. Trailer ziet er leuk uit.

Is nu alsnog op dvd uitgekomen in Australië.


avatar van as

as

  • 3544 berichten
  • 5834 stemmen

Erg leuke jeugdfilm. Trenchard -Smith (van de ook al zo leuke Goonie RIP BMX-Bandits en Dead End Drive In) houd de vaart er goed in zodat het nooit saai wordt. Een beetje low budget Spielberg vibe, met soms tof camerawerk. Wordt nog meer versterkt door de aanwezigheid van Henry Thomas.


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 8749 berichten
  • 4034 stemmen

Australische jeugdfilm uit de tijd dat kinderen nog geen PC en internet hadden en avonturen beleefden in de buitenlucht. Leunt aan bij de Disney film en het mystery element roept inderdaad de naam Spielberg op (alsook Henry Thomas). De blanke beschaving komt in aanraking met oude aboriginal legendes en laat de verbeelding op hol slaan. Leuk voor een keertje.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 22054 berichten
  • 64438 stemmen

Redelijke jeugdfilm met slechte special effects, maar toch wel lekker dat jaren 80 sfeertje.


avatar van joolstein

joolstein

  • 8976 berichten
  • 7416 stemmen

Aardig kindvriendelijk Aussie-avontuur dat leunt op een 'er iets in water'-mysterie. Er leeft iets op de bodem van een meer in een onbekende steengroeve, en de 10-jarige avonturier Cody, geobsedeerd door de inheemse (aboriginal) mythe over "kikkerdromen" en de Donkegin is vastbesloten het te vinden. De film zag en voelde erg Spielbergiaans aan. Tja, ook niet verwonderlijk als je hier Henry Thomas (Elliott uit E.T.) op een BMX ziet fietsen! Beetje maffe scenes als verschillende keren het gehele dorp uitloop en rijd. Ook het rare mystieke subplot met Charlie Pride een zogenaamde Kurdaitcha (inheemse boeman) past niet zo goed met de rest van de film. Misschien is deze kinderfilm uit de jaren '80 voor kinderen iets spannender maar voor een volwassene was dit nogal een cheesy en tam outback-avontuur.