• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.880 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.942 gebruikers
  • 9.369.514 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tur & Retur (2003)

Familie / Komedie | 89 minuten
2,81 39 stemmen

Genre: Familie / Komedie

Speelduur: 89 minuten

Alternatieve titel: Immediate Boarding

Oorsprong: Zweden

Geregisseerd door: Ella Lemhagen

Met onder meer: Amanda Davin, Torkel Petersson en Helena af Sandeberg

IMDb beoordeling: 5,7 (739)

Gesproken taal: Zweeds

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tur & Retur

Humoristische film over kinderen van gescheiden ouders, die heen en weer pendelen tussen twee gezinnen. Julia en Martin ontmoeten elkaar voor het eerst op het vliegveld. Martin heeft een bril, maar verder lijken de kinderen sprekend op elkaar. Julia is het verhuizen beu, en voordat Martin er erg in heeft, besluit ze het vliegtuig van Martin te pakken. Voor hem zit er niets anders op dan naar de familie van Julia af te reizen...

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van kappeuter

kappeuter (crew films)

  • 74672 berichten
  • 5981 stemmen

Openingsfilm van Cinekid 2004.


avatar van Jorick

Jorick

  • 8776 berichten
  • 2335 stemmen

Vermakelijke familiefilm met hier en daar komische

momenten, maar niet bijzonder. 2.5*


avatar van Sannepan

Sannepan

  • 181 berichten
  • 124 stemmen

De zoveelste film die over de verwisseling van twee identieke kinderen gaat. Het enige nieuwe is eigenlijk dat het hier om een jongen en een meisje gaat. Dat zorgt wel voor wat leuke momenten, maar helaas wordt het verder maar matigjes uitgewerkt. Ze hadden veel meer kunnen doen met die verwisseling van geslachten, waardoor deze film toch boven de andere films die over zo'n verwisseling gaan had kunnen uitsteken, maar helaas blijft het allemaal maar bij jongetje moet jurkje aanblablabla.
Het bleef verder allemaal hangen op het weinig originele plot en daardoor is deze film er een geworden waarvan er dertien in een dozijn gaan.
Een pluspuntje is echter wel dat deze film toch niet helemaal loopt zoals je zou verwachten. Hier is er immers geen boze stiefmoeder, een enorme slet die met pappie wil trouwen. Goed, het is dan wel zo dat beide ouders weer nieuw geluk in de liefde vinden, maar de nieuwe vriend van de moeder is bijvoorbeeld best aardig en er wordt niet de grootste moeite gedaan om hem te verdrijven ofzo. Dat is dus wel anders dan de meeste andere films over dit onderwerp en dat maakt de film toch enigszins origineel. Helaas is hij echter te slecht en futloos uitgewerkt om hem meer dan 2* te geven.
Dat meisje deed het trouwens nog best wel aardig, want zowel een jongen als een meisje spelen lijkt me niet zo makkelijk.


avatar van Alastor

Alastor

  • 2634 berichten
  • 3018 stemmen

Ik kan me uitstekend vinden in je commentaar, Sannepan, ik sluit me er dan ook graag bij aan. Is het niemand opgevallen dat deze film wel érg vaak op tv is geweest de laatste tijd?


avatar van Leviwosc

Leviwosc

  • 883 berichten
  • 335 stemmen

Ik kan me in zoverre bij Sannepan aansluiten dat ook ik niet tevreden ben over het povere verhaal. Het hele concept heeft veel meer potentie dan dat deze film heeft laten zien en dat heeft de regiseur Ella Lemhagen niet gedaan, wat ik toch wel betreur. Echter de prestatie van de acteurs vond ik goed en vooral Amanda Davis die dus zowel Julia als Martin speelde vond ik uitmuntend. In de rol van Julia dacht ik een jongen te zien terwijl ik in de rol van Martin een meisje dacht te zien; misschien ligt dat aan mij, omdat ik het zo wilde zien maar volgens mij heeft ook de acteerprestatie van deze jongedame hiermee te maken. Als uiteindelijke waardering een 3,0.


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8277 stemmen

Alastor schreef:

Ik kan me uitstekend vinden in je commentaar, Sannepan, ik sluit me er dan ook graag bij aan. Is het niemand opgevallen dat deze film wel érg vaak op tv is geweest de laatste tijd?

Tja, gisteren weer, men moet de kosten er zeker uithalen!

Verder kan ik mijn mening ook niet beter verwoorden dan Sannepan al heeft gedaan.

Het hele gegeven van de film is ook wat onwaarschijnlijk. Ik hoop niet dat er een sprekend lijkende vrouwelijke equivalent van mij op deze aarde rondloopt! Voor haar niet dan, want wat zou het dan een foeilelijk wijf, zeg!


avatar van Creative-lady

Creative-lady

  • 852 berichten
  • 752 stemmen

De film? Tussen de 2. Het was wel komedie, maar anders een los verhaal.. It takes two en the parent trap van verwisselende kinderen zijn mooier dan deze film.