• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.962 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.988 gebruikers
  • 9.370.978 stemmen
Avatar
 
banner banner

Da Cheng Xiao Shi (2004)

Drama / Romantiek | 94 minuten
3,12 4 stemmen

Genre: Drama / Romantiek

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titels: Leaving Me, Loving You / Dai Sing Siu Si / 大城小事

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Wilson Yip

Met onder meer: Leon Lai en Faye Wong

IMDb beoordeling: 5,4 (257)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Da Cheng Xiao Shi

Dr. Zhao Him en zijn vriendin Siu Yuht maken na anderhalf jaar een einde aan hun relatie. Echter lukt het hem niet haar uit z'n hoofd te krijgen. Wanneer hij via werk weer in contact komt met haar, blijkt echter dat zij, in tegenstelling tot hem, niks meer van hem moet hebben.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Xin Xiao Yue

Dr Zhou Qian

Mr Man's singer girlfriend

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12836 stemmen

Mooi filmpje.

Beetje lastig onderwerp. Twee yuppies die teveel bezig zijn met hun werk en weinig oog hebben voor elkaar in een romantische film ... Yip moet dan ook alles uit de kast trekken om een warm sfeertje te creëren.

Doet hij ook erg goed. Shanghai is magnifiek, kleurgebruik is super, sets en locaties prachtig. Muziek is soms wat overdone waardoor het bij momenten niet-leuk melig wordt, maar vooral in het begin van de film.

Verder erg leuk romantisch filmpje, met niet zo'n sympatieke hoofdrolspelers. Maar dat is allerminst een negatief punt. 4.0* en een uitgebreide review