• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.196 series
  • 33.963 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.941 gebruikers
  • 9.369.500 stemmen
Avatar
 
banner banner

Son (2002)

Komedie / Drama | 134 minuten
1,00 1 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 134 minuten

Alternatieve titel: The End

Oorsprong: Turkije

Geregisseerd door: Levent Kirca

Met onder meer: Levent Kirca en Oya Başar

IMDb beoordeling: 5,5 (432)

Gesproken taal: Turks

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Son

"A Turkish movie from Levent Kirca"

Zes mensen die nog niets hebben bereikt in hun leven, komen bij toeval bijelkaar. Ze besluiten, als laatste wanhoopsdaad, een film te maken, terwijl ze nauwelijks de benodigde middelen daarvoor hebben. Door allerlei sluwigheden weten ze echter een filmactrice die naar haar oude glorietijden snakt, te strikken. Het team wordt compleet als ook nog eens een zwerver met een mooie stem de mannelijke hoofdrol op zich neemt. Zo beginnen ze aan een onmogelijke avontuur.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Anatolia

Anatolia

  • 2666 berichten
  • 1511 stemmen

Ontzettend flauw.

Bedoeld als parodie op oude Turkse films (en een beetje op Titanic, zie plaatje) maar werd zelf een film waar je een parodie op kunt maken.

Het duurt veel en veel te lang. Veel onnodige 'emotionele' scènes en kleine sitcom-grapjes. Dat hou je geen 134 minuten vol. Ik bleef dan ook alleen maar zitten uit beleefdheid.

P.S.: eerste biosfilm van Levent Kirca, een populaire (sitcom)comedian in Turkije. Hopen dat dit ook inderdaad 'The End' is van zijn pas begonnen carrière als regisseur.


avatar van kArIzMa_TuRk

kArIzMa_TuRk

  • 3642 berichten
  • 0 stemmen

Volgens mij begreep jij niets van dit film..

Zo kan je het ook noemen


avatar van Izan

Izan

  • 62 berichten
  • 365 stemmen

kArIzMa_TuRk schreef:

Volgens mij begreep jij niets van dit film..

Zo kan je het ook noemen

volgens mij begreep jij niks van DEZE film chef.