• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.925 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.971 gebruikers
  • 9.370.323 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mein Name Ist Bach (2003)

Biografie / Drama | 97 minuten
2,57 7 stemmen

Genre: Biografie / Drama

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titel: Jagged Harmonies

Oorsprong: Duitsland / Zwitserland / Frankrijk

Geregisseerd door: Dominique de Rivaz

Met onder meer: Vadim Glowna en Jürgen Vogel

IMDb beoordeling: 6,0 (373)

Gesproken taal: Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mein Name Ist Bach

Iedereen kent Johann Sebastian Bach. Iedereen kent Frederik de Grote van Pruisen. Maar weinigen weten dat ze elkaar ontmoet hebben. Tijdens een bezoek aan een van zijn zoons in Potsdam, Mei 1747, wordt Bach opgeroepen om naar het koninklijke hof te komen, waar hij de jonge briljante monarch ontmoet, die in hem een genie ziet dat zijn ego overschaduwt. Tijdens Bach's bezoek ontvouwt zich een ego-gevecht tussen Frederik, zijn zus Amalia, die een oogje heeft op een van Bach's zonen, en Bach zelf.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Johann Sebastian Bach

Friedrich II. von Preußen

Prinzessin Amalie

Friedemann Bach

Emanuel Bach

Zollbeamter

Königsbote

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Carl

Carl

  • 346 berichten
  • 278 stemmen

Een merkwaardige film. De acteerprestaties waren uitstekend.

Maar wie een film verwacht waarin persoon en muziek van Bach uit een bepaalde tijd van zijn leven meer tot zijn recht komen, komt bedrogen uit. De muziek vond ik soms ronduit absurd. De handelingen en etiquette paste helemáál niet bij de zeer hoofse 18e eeuw. Had ik natuurlijk kunnen weten. In die tijd sprak je een vorst niet aan met 'mein name ist bach'. En ook in andere situaties ging men veel te vrij met elkaar om. Hoe het ook geweest is: zó niet.

Ik vraag me echt af wát Dominique de Rivaz eigenlijk heeft gewild...

2,5