• 17.575 nieuwsartikelen
  • 183.194 films
  • 12.648 series
  • 34.998 seizoenen
  • 658.354 acteurs
  • 200.711 gebruikers
  • 9.488.384 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Beldham (2024)

Horror | 85 minuten
2,21 7 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Angela Gulner

Met onder meer: Patricia Heaton, Katie Parker en Emma Fitzpatrick

IMDb beoordeling: 5,1 (1.552)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Beldham

Een vrouw die onlangs moeder geworden is neemt het op tegen een kwaadaardige aanwezigheid. Deze is al generatieslang aanwezig in het familiehuis. Zowel haar geestelijke gezondheid als het leven van haar baby verkeren in gevaar.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4933 berichten
  • 4617 stemmen

Zal nooit mijn soort film worden.


avatar van joolstein

joolstein

  • 11285 berichten
  • 9303 stemmen

De film begint met Harper die aankomt op de boerderij van haar moeder met haar pasgeboren baby en een postnatale psychose. Tja...dit is weer zo'n film, die een verhaal over een vrouw die worstelt met een psychische aandoening combineert met een bovennatuurlijke aanwezigheid Die een emotionele toestand (angst, verwarring en isolement) verward met horror. Uitermate ingetogen, die met een bijna meditatief tempo verhaald over psychiatrische aandoening die kort na de bevalling kan ontstaan. Trachten om een onheilspellende sfeer in de film te brengen is niet echt een horrorbenadering. Nergens is de film bloederig, spookachtig of heel spannend Het sleept zich voort waardoor de ontknoping onnodig lang op zich laat wachten.


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11793 berichten
  • 6949 stemmen

De wisselwerking tussen dramatiek en horrorfilm is inderdaad wat voorspelbaar en het is jammer dat zoveel films binnen dat genre deze tour opgaan, maar regisseuse Angela Gulner omringt zich binnen The Beldham met een aantal uitstekende acteurs en actrices. Zeker Katie Parker en Patricia Heaton doen het sterk binnen verschijningen die niet makkelijk zijn, al worden ze enigszins in de steek gelaten door de weinig sfeervolle regie van Gulner. De spaarzame schrikmomenten ogen geforceerd en het kleurgebruik evenals het camerawerk zijn niet opvallend genoeg, maar het onderliggende concept is aardig gevonden en de insteek is toch nog verrassend. Zeker niet het slechtste binnen dit soort type films, maar aan de andere kant ook niet noemenswaardig genoeg.