• 16.159 nieuwsartikelen
  • 179.517 films
  • 12.330 series
  • 34.196 seizoenen
  • 650.479 acteurs
  • 199.454 gebruikers
  • 9.405.225 stemmen
Avatar
 
banner banner

Chickenhare and the Secret of the Groundhog (2025)

Animatie / Avontuur | 88 minuten
2,50 3 stemmen

Genre: Animatie / Avontuur

Speelduur: 88 minuten

Alternatieve titel: Hopper 2: Het Geheim van de Marmot

Oorsprong: België / Frankrijk / Verenigde Staten

Geregisseerd door: Benjamin Mousquet

Met onder meer: Laila Berzins, Joe Ochman en Jordan Tartakow

IMDb beoordeling: 6,8 (184)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 8 oktober 2025

Plot Chickenhare and the Secret of the Groundhog

Chickenhare heeft zijn verschil omarmd als datgene wat hem speciaal maakt en niets kan hem ervan weerhouden om de wereld te verkennen met zijn helpers Meg, een stinkdier met vechtkunsten, en Abe, een sarcastische schildpad. Een onverwachte ontmoeting met Gina verandert zijn plannen radicaal. Chickenhare is niet de enige van zijn soort. Chickenhare gaat ermee akkoord om Gina te volgen op zoek naar de enige kracht die de kippen van zijn soort zou kunnen redden.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Chickenhare (stemrol)

Meg (stemrol)

Abe (stemrol)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Ralf81

Ralf81

  • 715 berichten
  • 683 stemmen

Valt helaas tegen. Het verhaal is vergezocht en best complex voor jonge kinderen. De grappen komen niet echt over. Visueel is de film best een plaatje, maar zal verder niet echt blijven hangen.