• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.167 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.374.006 stemmen
Avatar
 
banner banner

Soul to Squeeze (2025)

Avontuur / Drama | 86 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Avontuur / Drama

Speelduur: 86 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: W.M. Weikart

Met onder meer: Danielle Meyer, Michal Thomas Santos en Greg Baldwin

IMDb beoordeling: 3,7 (141)

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Soul to Squeeze

De jonge Jacob doet een wanhopige poging om te ontsnappen aan zijn gemartelde geest. Hij ondergaat een riskante behandeling waarbij zijn fysieke lichaam samensmelt met zijn onderbewustzijn. Jacob begint aan een gevaarlijke reis door zijn psyche, waarbij hij alles op het spel zet voor verlossing.

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Shirlene Morris

The Unconscious Man

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10835 berichten
  • 8922 stemmen

De unheimische sfeer, het idee erachter, de terughoudende manier waarop de film is gefilmd, het decorontwerp en de visuele effecten...zijn allemaal dingen waarom deze film nooit echt populair zal worden. Maar eigenlijk maakt die onconventionele manier van filmen: juist dat deze film de moeite waard is om te kijken.De film moet je ook trekken want het is één man op één plaats,

Het gaat over ene Jacob, die deel neemt aan een mysterieus experiment in een huis. Michael Thomas Santos speelt hem prima!. De horror bestaat niet uit de bekende spookhuis-schrikmomenten, maar wordt meer overgebracht door desoriëntatie en stilte Daardoor zijn er momenten waarop het tempo trager wordt dan nodig is, vooral in de tweede akte van de film. Het biedt geen gemakkelijke kijkervaring en zal voor sommige ook niet de gewenste afsluiting geven Echter valt het niet ontkennen dat dit een aparte kijkervaring was! Een leuk filmpje hoor!