• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.307 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.064 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fiore Mio (2024)

Documentaire | 80 minuten
3,00 8 stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 80 minuten

Alternatieve titel: A Flower of Mine

Oorsprong: Italië / België

Geregisseerd door: Paolo Cognetti

Met onder meer: Paolo Cognetti, Remigio Vicquery en Arturo Squinobal

IMDb beoordeling: 6,7 (205)

Gesproken taal: Italiaans

Releasedatum: 6 maart 2025

  • On Demand:

  • myLum (Lumière) Bekijk via myLum (Lumière)
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Fiore Mio

Er lijkt geen einde te komen aan de dingen die Paolo kan leren van het verkennen van deze berg, die hij nu al een paar jaar als zijn thuis heeft gekozen. Soms voelt hij zich ook een geest en Laki, zijn oude hond, wordt zijn gids. Waarheen zal het hem brengen? Om Suzanne Simard te parafraseren: deze film gaat niet over hoe we de berg kunnen redden. Het gaat erom hoe de berg ons kan redden.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 11437 berichten
  • 9929 stemmen

Paolo Cognetti’s bestseller ‘De Acht Bergen’ was onder anderen een liefdesverklaring aan het leven in de bergen. In deze documentaire wandelt Cognetti met zijn trouwe hond op de Italiaanse Alpen. Prachtige beelden van de omgeving wisselt hij af met gesprekken met mensen die daar een groot deel van hun leven wonen en werken. Romantische, filosofische bespiegelingen op het leven van mensen die zich duidelijk thuis voelen. Het interessantste gesprek is dat met voormalig sherpa Arturo Squinobal, maar het is vooral veel van hetzelfde.