Na het ontmoeten van de knappe en charmante James, is Layla gemotiveerd om hem opnieuw te zien. Op Kerstavond zal hij naar het uitverkochte concert gaan van Pentatonix. Om weer contact met de man van haar dromen te leggen, probeert Layla kaartjes in New York City te bemachtigen. De hopeloze romantica wordt tijdens haar missie vergezeld door een onverwachte bondgenoot: de professionele conciërge Teddy. Het tweetal laat zich door niets of niemand tegenhouden.
Tja, typische kerstfilm waar Pentatonix net zoals in de kerstfilm van vorig jaar weer een rol speelt. Lekker cliche. Lekker romantisch. Lekker voorspelbaar. Lekker kerstig. Hou je ervan dan lekker kijken. Hij is beter dan de Hallmark films.
Typische kerstfilm met de nodige clichés en voorspelbaarheid, maar toch op de één of andere manier een beetje anders uitgewerkt dan de meeste Hallmark kerstfilms. Hier en daar wat verfrissend qua insteek in combinatie met muziek van Pentatonix. Christina Milian weet met haar charme te overtuigen net zoals ze dat deed in de film Resort to Love (2021). Leuke actrice. 5/10
Film voor de echte romantische kerstliefhebbers, dus niet voor iedereen weggelegd. Zeemzoet, cliché en veel kerstsfeer, zijnde New York met lichtjes, sneeuw, kerstbomen en heel wat tsingel tsjangel en kerstmuziek. Is mijn eerste kerstfilm van 2024 en voor mij direct een hit. Dus naast de kerst krijg je er nog eens een romcom bij met een leuk verhaal. En dit verhaal gaat over het vinden van een ticket voor de groep Pentatonix, waar ik nog nooit van gehoord heb, maar na even googlen blijkt dit een Amerikaanse A-capellaband te zijn. Deze groep acteert effectief mee en zorgt voor een extra dimensie in de film. Komen humoristisch over als ze telkens samen een oneliner zingen, alsook hun muziek maakt het kerstplaatje volledig.
Christina Milian is schattig en in de recensie eerder wordt verwezen naar Resort to Love, maar deze laatste vond ik wel beter naar humor toe (en ook het sfeervolle Mauritius). Maar goed, deze film is natuurlijk door zijn kerst een ietsiepietsie ander genre…
Geef hem alsnog 4* daar ik van deze eerste kerstfilm van het jaar wel genoten heb en hem zelfde quotering wil geven als die ik aan Resort to Love heb gegeven. Wetende dat er qua kerstfilms ook heel wat bagger bestaat en deze daar zowel naar kerst als naar romcom toch wel bovenstaat naar mijn mening…. (Zal wel niet iedereen mee eens zijn)
Ik ben in 2015 naar een concert van Pentatonix geweest en luister hun muziek (vooral rond kerst) nog steeds. Prachtige stemmen zo bij elkaar. Acteren is echter een ander verhaal... Deze film is eigenlijk een, niet eens zo verkapte, promotie voor de band.
Dit is best een gezellige film. Christina Millian is geknipt voor romcoms en ook haar uiteindelijke liefde past goed.
Hier en daar is het wat overdreven en de film duurde me echt te lang na de conclusie, maar de kerstsfeer zit er zeker in.
Film met vooral een mooie aankleding. Een chique warme stijl en dat is fijn wegkijken. Jammer dat de film aardig voorspelbaar verder is en helemaal jammer dat de chemie tussen Layla en Teddy niet bestaand is waardoor hun scènes eigenlijk niet werken en vooral de keuze aan het eind niet geloofwaardig is. De chemie met die James is echt stukken beter. Milian is wel een fijne lead en geen idee waarom men zo wild wordt van die muziek van Pentatonix want die stelt echt niets voor. 2,5*.