• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.024 gebruikers
  • 9.373.012 stemmen
Avatar
 
banner banner

De Z van Zus (2024)

Komedie | 99 minuten
3,17 84 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 99 minuten

Alternatieve titel: Sisterhood

Oorsprong: Nederland

Geregisseerd door: Jelle de Jonge

Met onder meer: Elise Schaap, Bracha van Doesburgh en Sarah Janneh

IMDb beoordeling: 6,5 (549)

Gesproken taal: Nederlands

Releasedatum: 7 november 2024

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot De Z van Zus

De A is van Afscheid, de B van Botsen en de Z is van Zus. Als kleine meisjes waren tweelingzussen Rianne en Juliette onafscheidelijk, maar nu ze volwassen zijn, kunnen ze niet meer van elkaar verschillen. Rianne zorgt thuis in Rotterdam voor haar zieke vader en zijn snackbar, terwijl Juliette een ongebonden luxeleventje leidt in Amsterdam. En waar Riannes verzamelwoede steeds meer uit de hand loopt, is Juliette succesvol als professioneel organizer. Als vader Cor overlijdt, vertrouwen ze allebei de ander niet in het goed uitvoeren van diens laatste wens om zijn as uit te strooien aan de Spaanse costa. Noodgedwongen gaan de totaal uit elkaar gegroeide zussen samen op roadtrip.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van scorsese

scorsese

  • 13165 berichten
  • 11077 stemmen

Aardige film over twee tweelingzussen die elkaar na lange tijd weer zien, nadat hun vader is overleden. Een weinig originele, maar wel vermakelijke roadmovie waar genoeg vaart in zit. Redelijk dik aangezette personages en de humor is afwisselend flauw tot grappig. Elise Schaap en Bracha van Doesburgh doen het wel leuk samen en zijn niet bang om zichzelf hier en daar behoorlijk te kakken te zetten.


avatar van sportfan27

sportfan27

  • 385 berichten
  • 294 stemmen

De trailer is leuker dan de film zelf.

Slecht geacteerd, slecht scenario, grappige momenten? Nou nee...

De gemiddelde aflevering van Gooische Vrouwen is leuker.

Deze film komt duidelijk zichtbaar uit de zelfde koker als de films van Ome Cor.

Deze film pretendeert Rotterdams te zijn maar als ras echte Rotterdammer is het lachwekkend om te zien hoe die poging hopeloos faalt met uitzondering van Martin van Waardenberg.

1,5*


avatar van Chefkes

Chefkes

  • 104 berichten
  • 78 stemmen

Zoals ik verwacht had, een standaard platvloerse hollandse comedy. Je ziet alles al lang aankomen en nergens verrast het. Bijvoorbeeld de oude auto die al meteen pech heeft, hahaha wat een lol. En waarom moet altijd 1 rijk zijn en de ander niet? Of die belg, hahahaha wat een lol. Nou nee, je kunt zelden zelfs een glimlach tevoorschijn toveren.Het continue geruzie tussen de zussen irriteert al na 5 minuten en gaat tenenkrommend lang door. Bijrollen van een letterlijk flink formaat vallen tegen qua humor en voegen weinig toe. Jammer.


avatar van AngelicV

AngelicV

  • 911 berichten
  • 1104 stemmen

Schaap draagt de film in deze roadtripfilm. Het gegeven is amusant doch bekende clichés trekken voorbij. 010 versus 020 en lekker plat Rotterdams. Verder is het ook een film over vrijvechten afstand nemen en dan toch liefde. Het geheel kijkt makkelijk weg met een brede glimlach en af en toe een gulle lach. Opvallend..Maike Meijer in een hilarische rol als chateau eigenaresse met linedance moment.