• 15.783 nieuwsartikelen
  • 178.144 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.194 acteurs
  • 199.043 gebruikers
  • 9.373.605 stemmen
Avatar
 
banner banner

13 Bom di Jakarta (2023)

Actie / Misdaad | 143 minuten
3,00 9 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 143 minuten

Alternatieve titels: 13 Bombs in Jakarta / 13 Bombs

Oorsprong: Indonesië / Zuid-Korea

Geregisseerd door: Angga Dwimas Sasongko

Met onder meer: Chicco Kurniawan, Ardhito Pramono en Lutesha

IMDb beoordeling: 6,6 (2.003)

Gesproken taal: Indonesisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot 13 Bom di Jakarta

"Indonesia's Biggest Action Film This Year"

In een videoboodschap vraagt een militante antibankbeweging om losgeld ("geef ons 100 bitcoins, anders blazen we Jakarta op"). Daarop pakt de Indonesische terrorismebestrijdingsdienst Oscar en William op, de nerdy medeoprichters van de grootste cryptobeurs van het land. Ze worden gedwongen samen te werken met de dienst om de militanten op te sporen, maar belanden al snel in een complex kat-en-muisspel met een vijand voor wie technologie geen geheimen kent.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van filmkul

filmkul

  • 2474 berichten
  • 2248 stemmen

Aardige actiefilm. Het verhaal is op feiten gebaseerd en wordt redelijk uitgewerkt. Het eerste deel is het sterkst met een spannende opbouw en een paar lekkere actiescenes. Daarna kakt de film wat in en wordt het wat saai. Het duurt dan net allemaal even te lang. Richting het einde wordt het weer aardig spannend. Visueel redelijk geschoten. 3.0