• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.940 stemmen
Avatar
 
banner banner

Leto Kada Sam Naucila Da Letim (2022)

Komedie / Drama | 87 minuten
3,33 3 stemmen

Genre: Komedie / Drama

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titels: How I Learned to Fly / Hoe Ik Leerde Vliegen

Oorsprong: Servië / Kroatië / Bulgarije / Slowakije

Geregisseerd door: Radivoje Andric

Met onder meer: Klara Hrvanović, Olga Odanović en Snježana Sinovčić

IMDb beoordeling: 7,9 (1.925)

Gesproken taal: Kroatisch en Servisch

  • On Demand:

  • NLZIET Bekijk via NLZIET
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Leto Kada Sam Naucila Da Letim

De avontuurlijke Sofia kijkt niet bepaald uit naar een saaie zomervakantie bij haar oma. Door haar lieve tante Lotte en de nieuwe vrienden die ze maakt, wordt de vakantie toch nog leuk. Tot Lotte in het ziekenhuis moet worden opgenomen en oude familiegeheimen worden opgerakeld.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fisico

Fisico

  • 10039 berichten
  • 5398 stemmen

Familiefilms zijn over het algemeen wel leuk en vrolijk. Op maat van uiteraard en dat is hier niet anders. De focus ligt dan ook volledig op de leefwereld van tieners. Hier eentje die al oud genoeg is om op 'ontdekking' te gaan, maar nog te jong is om volledig 'los te laten', de overgang van kind naar puber zeg maar.

De grootmoeder heeft dat concept nog niet goed begrepen wanneer ze Sofija meeneemt naar haar roots in Kroatië. Er wordt dan wat mysterieus (onnozel) gedaan over een oude familievete waar ze niets mag van afweten, maar mij bleef vooral de opgewektheid van Sofija bij en de leuke gezellige vibe die de film uitstraalt.

Beetje speels, leuk vakantiegevoel en vooral een film met het hart op de juiste plaats. Geen topper, gewoon fijn.