• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.969 films
  • 12.204 series
  • 33.972 seizoenen
  • 646.997 acteurs
  • 198.990 gebruikers
  • 9.370.997 stemmen
Avatar
 
banner banner

Qing Mian Xiuluo (2022)

Actie | 118 minuten
3,40 5 stemmen

Genre: Actie

Speelduur: 118 minuten

Alternatieve titels: Song of the Assassins / Code of the Assassins / 青面修罗

Oorsprong: China

Geregisseerd door: Daniel Lee

Met onder meer: Shaofeng Feng, Norman Chu en Jack Kao

IMDb beoordeling: 5,4 (392)

Gesproken taal: Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Qing Mian Xiuluo

Een vooraanstaande jonge huurmoordenaar, opgeleid door de besten, krijgt zijn eerste opdracht voor een geheim genootschap van huurmoordenaars. Als hij zijn missie niet voltooit, wordt hij een voortvluchtige die wordt opgejaagd door de regering, schimmige figuren en rivaliserende huurmoordenaars. Met zijn bewapende mechanische hand moet hij dubbele kruisen, gewapende moordenaars met een arsenaal aan gadgets en botsende facties overleven om een ​​geheime schatkaart te vinden en de enorme samenzwering waarin hij verstrikt raakt tot op de bodem uit zoeken.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12836 stemmen

Daniel Lee flikt het weer.

Een wat vergane glorie qua martial arts wordt hier weer in kijker gezet. Het is geen film die het warm water opnieuw uitvindt, maar die gewoon alles tot in de puntjes uitvoert en zo biedt waarvoor je als kijker gaat zitten. En dat had ik alweer een tijdje gemist bij dit soort films.

Leuk is vooral de mix van klassieke Chinese fantasy en steampunk invloeden. Het is zeker niet overdreven, maar het voegt toch wel iets toe, zeker aangezien er al zoveel gelijksoortige films zijn. Verder is ook de CG wel oké, en vooral niet overdreven in gebruik.

De actiescenes zijn sterk en dynamisch, de filler tussendoor is ook wel interessant, en de cinematografie is piekfijn. Soundtrack en acteerprestaties vallen minder op, maar dat zijn ook niet meteen kritieke punten bij een film als deze. Fijn kijkvoer voor de liefhebber met andere woorden.

4.0* en een uitgebreide review


avatar van joolstein

joolstein

  • 10828 berichten
  • 8911 stemmen

Zeer vermakelijke Chinese martial arts film. Niet dat deze zo heel veel anders doet dan andere recente Wuxia-films maar alles voelt gewoon net allemaal wat frisser en beter aan. Het draait allemaal om Qi Junyuan, ook bekend als "Blue Asura" die vastbesloten is om wraak te nemen op de moordenaars van zijn clan en familie en hem beroofde van zijn arm. Deze waren op zoek naar een koperen/bronzen kaart (een zogenaamde McGuffin) die naar een voorouderlijk fortuin leidde. Daarom werd hij opgevoed door de Ghost Valley-clan, oftewel huurmoordenaars die hun identiteit verbergen achter maskers. Enfin er volgen uiteraard samenzweringen, manipulatie, onbetrouwbare botsende facties en illustere tegenstanders met namen als; Black Judge, White Judge, Purple Wing of Golden King Kong. Een Kungfu-film valt of staat voor een gedeelte natuurlijk ook door de aankleding en visuele actiescenes. En die zijn hier erg goed, er is veel waar je van kan genieten. Zo zijn er gespecialiseerde wapens te zien als; een dodelijk paraplu, mechanische arm met ingebouwde uitschuifbaar zwaard en ander handig wapentuig, een harnas met vlijmscherpe vleugels die eruitziet als iets rechtstreeks uit een Marvel-film. De muziekscore is helaas wat onhandig maar de CGI is dan weer afgezien van hier en daar iets minder betrouwbaar effect, behoorlijk solide. Mede door zijn streampunk-look is dit heerlijk kijkvoer en steek toch net iets meer boven de gemiddelde Chinese martial arts uit!


avatar van Filmkriebel

Filmkriebel

  • 9958 berichten
  • 4648 stemmen

Gemaskerde oorlog

Onderhoudende actiefilm met steampunk- comic- en fantasy elementen. Goede regie en met een evenwichtige mix van CGI en live action. Het is mooi om te zien en verveelt niet. Het inwisselbaar plot en de inwisselbare personages maken helaas ook dat dit een film is met een hoog "hap-slik-weg" en "morgen-weer-vergeten" gehalte.

Dit warrige plot van wie nu aan de goede en slechte kant staat is stilaan doorzichtig en voorspelbaar geworden omdat er zoveel gelijkaardige films bestaan. Verder wat je mag verwachten : tragische liefdes, verraad, weinig verrassende twists, strijd om macht. De formule werd al honderden keren voorgedaan binnen de Chinese/Hong Kong cinema. Ware het niet dat het zo sterk gefilmd was, had ik misschien nog het woordje 'gaap' toegevoegd.