• 15.761 nieuwsartikelen
  • 178.096 films
  • 12.215 series
  • 33.986 seizoenen
  • 647.145 acteurs
  • 199.025 gebruikers
  • 9.373.066 stemmen
Avatar
 
banner banner

Mako (2021)

Avontuur / Thriller | 96 minuten
1,67 6 stemmen

Genre: Avontuur / Thriller

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Egypte

Geregisseerd door: Mohamed Hisham Al Rashidi

Met onder meer: Murat Yildirim, Nicola Mouawad en Bassma

IMDb beoordeling: 3,4 (2.046)

Gesproken taal: Arabisch

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Mako

Acht zakenmensen besluiten een duik te nemen in de diepten van de Rode Zee, waarbij veel herinneringen worden opgehaald. Hun doel is een onderzoek in te stellen naar het schip Elsalam dat jaren geleden gezonken is om er een documentaire van te maken. Ze worden echter met vele gevaren geconfronteerd.

logo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11364 berichten
  • 6689 stemmen

Regisseur Al Rashidi slaagt erin om de personages in termen van variatie aardig neer te zetten, maar aangezien ze toch allemaal een duikpak aantrekken kon ik ze als kijker na enige tijd niet meer uit elkaar houden. Het duurt overigens bijna 45 minuten voordat ze daadwerkelijk het wateroppervlak doorboren, daarvoor wordt eerder een lang uitgerekt proloog naar voren gebracht waarin ieder personage te kampen heeft met zijn of haar eigen problemen. Erg interessant is het niet, maar het werkt oprecht aanstekelijker dan de beperkte haaienaanvallen en de-escalerende onderwateravonturen. Links en rechts zit er een redelijk spannend moment tussen, maar Al Rashidi onderbreekt de dreiging te vaak voor een of andere sentimentele situatie. Het geheel, ondanks korte hoogtepunten, is hierdoor bijna niet doorheen te komen. Toen ik op een gegeven moment dacht dat er wel een uur was vervlogen bleek dat er enkel 20 minuten voorbij waren. Mako is echt typisch zo'n film die ondanks een relatief beperkte speelduur maar niet over lijkt te gaan, en als de beeldvulling qua spannende taferelen zo beperkt wordt geregisseerd is het als geheel gewoon te snel vermoeiend.