• 15.747 nieuwsartikelen
  • 177.983 films
  • 12.204 series
  • 33.973 seizoenen
  • 646.999 acteurs
  • 198.992 gebruikers
  • 9.371.086 stemmen
Avatar
 
banner banner

Hell Is Empty (2021)

Horror / Thriller | 98 minuten
1,70 5 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 98 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jo Shaffer

Met onder meer: Spencer Peppet, Nia Farrell en Travis Mitchell

IMDb beoordeling: 3,8 (690)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Hell Is Empty

"... And all the devils are here."

De roodharige tiener Lydia is weggelopen van huis. In de wildernis wordt ze bewusteloos aangetroffen door Ed. Hij neemt Lydia mee naar zijn leefgemeenschap op een eiland. Ze ontdekt dat hij vier vrouwen heeft en populair is door zijn overvloedige schilderijen van Bijbelse taferelen en het einde der tijden. Eén van zijn zwangere volgers, Saratoga, beweert maagd te zijn en verwacht de zoon van God te baren. Hoewel Lydia aanvankelijk gelukkig is, besluit ze een manier te vinden om aan Ed en zijn gewelddadige sekte te ontkomen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van joolstein

joolstein

  • 10829 berichten
  • 8915 stemmen

"Hell is empty and all devils are here" Shakespeare Tja...iets met een sekteleider 'Artiest' genaamd, die door middel van manipulatie en intimidatie over vijf vrouwen/meisjes macht uitoefent. Verder wat vage motivaties en redeneringen in een verder een vrij standaard film over het Messias-complex.Waarbij de film dezelfde fout maak als zovele andere low budget-films. Oftewel door een tekort aan budget de acteur en actrices teveel dialoog geven, maar veel diepgang is er niet. Ach ze doen hun best en het was goed bedoeld maar het schoot overal een beetje tekort. Spanning weet de film ook moeilijk op te wekken omdat je eigenlijk vanaf het begin wel ongeveer weet waar de film heengaat. Tja en om dan maar met de titel af te sluiten; de film was zo leeg als de hel.