• 15.777 nieuwsartikelen
  • 178.141 films
  • 12.218 series
  • 33.989 seizoenen
  • 647.190 acteurs
  • 199.040 gebruikers
  • 9.373.568 stemmen
Avatar
 
banner banner

Cosmic Dawn (2022)

Sciencefiction / Thriller | 93 minuten
2,10 10 stemmen

Genre: Sciencefiction / Thriller

Speelduur: 93 minuten

Oorsprong: Canada

Geregisseerd door: Jefferson Moneo

Met onder meer: Camille Rowe, Emmanuelle Chriqui en Joshua Burge

IMDb beoordeling: 4,2 (673)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Cosmic Dawn

Als kind was Aurora getuige van de ontvoering van haar moeder door buitenaardse wezens. Door het incident heeft ze zich aangesloten bij 'The Cosmic Dawn', een groep die gefascineerd is door alles wat met buitenaards leven te maken heeft. Nu Aurora geen lid meer uitmaakt van de sekte wordt ze met haar verleden geconfronteerd. Ze poogt de waarheid achter 'The Cosmic Dawn' te achterhalen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fervet opus

Fervet opus

  • 231 berichten
  • 405 stemmen

Wat een slechte film. Mijn grootste prestatie in de afgelopen tijd is dat ik het heb uitgekeken. In de hoop dat er een goed einde volgde, maar die was nog absurder.
De film gaat dus om alien abductions. De hoofdpersoon is als kind haar moeder zodanig kwijtgeraakt. Als jong volwassene komt ze in aanraking met een rare - sekte-achtige - groep die allerlei belachelijke rituelen en liedjes heeft. De leider v.d. sekte is een vage Jomanda achtige vrouw (ze lijkt er zelfs fysiek op). Toen je op een gegeven moment ging denken dat deze Jomanda gewoon graag een sekteleider wou zijn, blijkt aan het eind v.d. film dat zij en de andere sekteleden inderdaad de aliens zijn die o.a. de moeder v.d. hoofdpersoon indertijd ontvoerd hebben. Maar, dan vraag ik me af: WAAROM DAN EEN SEKTE OP DE AARDE BEGINNEN??? Met welk doel?? Pffftttttt.
Ook de vertelwijze is nogal amateuristisch: op een houterige manier wisselen tussen verschillende tijdlijnen.