• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.903 stemmen
Avatar
 
banner banner

A Death of Innocence (1971)

Drama | 73 minuten
3,50 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 73 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Paul Wendkos

Met onder meer: Shelley Winters, Arthur Kennedy en Antoinette Bower

IMDb beoordeling: 7,3 (116)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot A Death of Innocence

Een moeder reist af naar New York om haar dochter te bezoeken. Zij wordt beschuldigd van moord en wacht het proces af. De moeder is overtuigd van haar dochters onschuld en doet alles om haar te helpen. Naarmate het proces vordert, begint de moeder echter steeds meer twijfels te krijgen .

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Elizabeth Cameron

Buffie Cameron

Charles Camaron

Annie La Cossit

Alexander Weisberg

Macy Fingerhut

Helen McCloud

Johnny Rekko

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van clubsport

clubsport

  • 3844 berichten
  • 6962 stemmen

Er is een gezegde dat gaat als volgt : zachte heelmeesters maken stinkende wonden , in een notedop is dit denk ik wel de esentie van dit sterke realistische drama over een gezin waarin de dochter nauwelijks word gestraft voor slecht gedrag en op die manier steeds verder afglijd de verkeerde kant op .
Uiteindelijk resulteerd dit dus in medeplichtigheid tot moord .
Dat de moeder uiteindelijk doorheeft dat zij uiteindelijk een soort van medeschuldigheid heeft aan het hele gebeuren is bewonderenswaardig maar niet erg realistisch denk ik .
Dat de film dit soort sociale issues durft aan te kaarten is dapper en eerlijk en zou naar mijn idee in deze tijd niet meer mogelijk zijn wegens de huidige verstoorde opvattingen over opvoeding .