Genre: Animatie / Horror
Speelduur: 6 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Chris Cunningham
Met onder meer: Chris Cunningham
IMDb beoordeling:
7,3 (3.176)
On Demand:
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Rubber Johnny
Een zestienjarige, rolstoel gebonden mutant woont in een donkere kelder. Zijn ouders schamen zich voor hem en hij heeft enkel zijn chihuahua. Wanneer hij zijn eerste lijntje cocaine snuift op de tonen van Aphex Twin flipt hij compleet.
Externe links
Acteurs en actrices
Johnny's Father (stemrol)
Johnny
Dog
Johnny
Dog(as Elvis)
Johnny's Father (stemrol)
Dog
Johnny's Father
Johnny's Father
Dog
Video's en trailers
Reviews & comments
Wouter
-
- 18718 berichten
- 3085 stemmen
Ok, die 10 pond is best prijzig, maar het filmpje mag er zijn. Hele leuke stijloefening van Cunningham.
Geen idee of Cunningham ooit iets kan maken dat anderhalf uur blijft boeien, maar mijn aandacht heeft-ie.
Linn
-
- 3289 berichten
- 3798 stemmen
te halen van www.ebaumsworld.com voor de mensen die hem nog willen zien..erg gaaf filmpje
orbit
-
- 12092 berichten
- 0 stemmen
Viel me eigenlijk een beetje tegen... Had wel wat meer van Cunningham verwacht na die krakers die hij eerder had gemaakt.
MJ_DA_MAN
-
- 412 berichten
- 1664 stemmen
En hoe heeft Cunningham dit gemaakt. Die Johnny lijkt zo fcking echt
Onderhond
-
- 87594 berichten
- 12844 stemmen
Zo te zien toch wel. Blijf het Cunningham's meesterwerk vinden.
Phoenix
-
- 7846 berichten
- 1418 stemmen
Mja, misschien toch wel
. Had ooit een soortgelijke link van iemand gekregen (van een vriend die alleen maar houdt van vrouwenfilms als 13 Going On 30 en bij de Amerikaanse The Grudge al niet durft te kijken, ik snapte er werkelijk helemaal niks van), maar die was niet helemaal volledig volgens mij.
Erg cool filmpje uiteraard.
Goto
-
- 1736 berichten
- 0 stemmen
Ook maar eens een kleine review schrijven.
Cunningham had al wat langer mijn aandacht. het is echter pas na rubber johnny dat ik er echt actief mee bezig ben. Come to daddy en windowlicker waren leuk maar bij lange na geen meesterwerken. Flex was al een erg goede stap in de richting maar was ook niet goed genoeg. Johnny is dat wel, al zo'n 5 keer gezien en hij blijft prachtig. Lekker geflipt, mooie beelden en een leuke score van Aphex twin.
Moet hem ook maar eens op dvd aanschaffen, al blijf ik 10 euro wel erg duur vinden voor 6 min. film.
4.5*
danuz
-
- 12935 berichten
- 0 stemmen
Beeldtechnisch een hoogstaand werk. Mooi hoe Cunningham met ritmes in beeld speelt en die perfect op geluid weet aan te passen.
Thematisch vind ik het minder, is het 'cool', maar niet meer dan dat.
Mis toch een duistere diepere ondertoon, daar is het me nu toch te oppervlakkig voor.
Ben best gecharmeerd door Cunningham's werk, maar echt een liefhebber zal ik wel nooit worden.
Inland Rabbit
-
- 3286 berichten
- 2159 stemmen
Dit is echt super. Sinds kort wat meer aan het verdiepen in Richard zn werken als Aphex en de The Tuss en dan krijg je dus ook automatisch meer aandach voor Cunningham. Moet zeggen dat die man echt geflipt is, gelukkig. Hypernerveuze muziek met vage wezentjes en een duistere sfeer. Ja helemaal mijn ding. 4.5 tot 5* daar be ik nog niet helemaal uit.
Kan iemand mij trouwens zeggen of PMen over waar Flex te vinden/laden is? Ik ben er imiddels achter dat op de Cunningham Works DVD maar 3.17 minuten van dat werk opstaat terwiijl het filmpje 17 mins duurt? Kan het voorlopig nog nergens goed vinden.
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Net even het korte filmpje gekeken en ben erg onder de indruk. Een briljant filmpje, visueel ontzettend sterk en het heeft een erg indrukwekkend sfeertje. Uniek en lekker bizar, zo zien we het graag. Zou graag eens wat anders van de regisseur willen zien.
Pastichio Rocker
-
- 6344 berichten
- 0 stemmen
Zou graag eens wat anders van de regisseur willen zien.
Veel plezier:
MrHorror
-
- 407 berichten
- 516 stemmen
ik heb hem toch maar eens bekeken via video google. was het niet oorspronkelijk bedoeld als videoclipje? ik was er trouwens erg van onder de indruk. een beetje een moderne david lynch in een psychedelisch jasje, vond ik.
Tonypulp
-
- 21231 berichten
- 4608 stemmen
Wtf, kwam net dit filmpje tegen en ben echt weggeblazen.. kom op, maak een full length film!!
Werkelijk te briljant voor woorden dit 
Wouter
-
- 18718 berichten
- 3085 stemmen
Ok, die 10 pond is best prijzig, maar het filmpje mag er zijn. Hele leuke stijloefening van Cunningham.
Geen idee of Cunningham ooit iets kan maken dat anderhalf uur blijft boeien, maar mijn aandacht heeft-ie.
Aphex Twin Says Chris Cunningham Made A Zombie Movie But | The Playlist - blogs.indiewire.com
Onderhond
-
- 87594 berichten
- 12844 stemmen
Met een korreltje zout kom je bij die vent niet toe, zolang Cunningham er niks over zegt zou ik er niet wakker van liggen.
Fisico
-
- 10039 berichten
- 5398 stemmen
Best wel een bevreemdende film in het donker met die nachtcamera erop. Die oplichtende ogen van zowel de hond als die mutant zijn scary. Vreemde geluiden, vreemde bewegingen, de donker en vooral iets mysterieus ... het heeft iets onbevattelijks.
En dan moet de opzwepende soundtrack nog beginnen. Je kan het komisch opvatten, maar ook horror staat op zijn plaats. Eigenlijk is het gewoon één grote videoclip. De hond stond erbij en keek ernaar ...
King030
-
- 107 berichten
- 974 stemmen
raar.. en dat trippen na dat lijntje met die muziek verpest wel een beetje de sfeer voor mij, maar wie ik ben.
Ajax&Filmfreak
-
- 3362 berichten
- 3729 stemmen
Op zulke kl#te muziek zou ik ook flippen als ik net een lekkere snuif heb genomen.
Het laatste nieuws

Prime Video-kijkers opgelet: 'The Wrecking Crew' met Dave Bautista en Jason Momoa is nu te zien

Mysterieuze misdaadfilm 'Het Geheugenspel' met Anna Drijver komt binnenkort naar Netflix

'Send Help' van Sam Raimi weet critici te overtuigen: 'Van begin tot eind pure waanzin'

'The Handmaid's Tale'-vervolg 'The Testaments' gaat binnenkort in première op Disney+
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.



