• 17.764 nieuwsartikelen
  • 183.764 films
  • 12.705 series
  • 35.096 seizoenen
  • 658.714 acteurs
  • 200.839 gebruikers
  • 9.501.834 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sacrilege (2020)

Horror | 88 minuten
2,19 8 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 88 minuten

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: David Creed

Met onder meer: Tamaryn Payne, Emily Wyatt en Sian Abrahams

IMDb beoordeling: 3,6 (579)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • meJane Bekijk via meJane
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play

Plot Sacrilege

Vier goede vrienden reizen af naar een afgelegen hut. Wat begint als een gezellig weekendje weg, verandert al snel in een gevecht om te overleven. De vrienden zijn dronken en lopen een lokale sekte tegen het lijf. De sekteleden willen de vrienden opofferen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Errol Flynn

Errol Flynn

  • 27 berichten
  • 3 stemmen

Typische b- horrorfilm,met sterke eerste minuten,een saai tussenstuk,een redelijk spannend laatste kwartier en een teleurstellend einde.

De vier hoofd actrices presteren niet slecht en zijn zeker niet van de lelijkste.

Goed om eens gezien te hebben:14/20.


avatar van Noodless

Noodless

  • 10100 berichten
  • 6209 stemmen

Pfff...een 13 dozijn horrorthriller kan soms ook wel leuk zijn, maar deze film slaat de bal op verschillende domeinen mis. Qua gore is het zeer matig, twee brave scènes en meer moet je niet verwachten. Nudity laat de film uitschijnen, maar ook hier kom je van een kale reis terug. Nochtans is de vrouwelijke cast wel leuk, maar meer dan een achterwerkje, wrijven over een been of wat kusjes op het lichaam moet je niet verwachten. De scène in bed is heel preuts opgezet. Laat dan de scène gewoon achterwege.

Het verhaaltje viel wel mee dankzij de dames die qua acteren niet zo slecht deden en de goede aanwezige soundtrack. Helaas is het slot wel heel erg magertjes uitgewerkt en verwacht je wel iets anders. Nu komt het onbevredigend over. Spannend is het helemaal niet. 4/10


avatar van joolstein

joolstein

  • 11350 berichten
  • 9354 stemmen

Als er zoiets bestaat als een boek, Horror Films for Dummies, dan moet de maker van deze film het zeker voor de helft gelezen hebben. De film bezit namelijk de typische ingrediënten voor zo'n productie: meisjes besluiten een weekendje iets te gaan doen in het midden van nergens... Yup...een geïsoleerde locatie; enge locals; gebrek aan telefoonsignaal (een noodzakelijke toevoeging aan de 21e eeuw) en dan hadden er gruwelijke sterfgevallen moeten gebeuren maar helaas komen die niet...moord en naakt (waar de film wel op zinnespeelt) zijn compleet uit beeld. Ze gooide hun grootste angsten in een kampvuur als onderdeel van een heidens ritueel, wat een flauwe vervaagde lijn tussen realiteit en illusie oplevert.En...tja, het is dus helemaal niet eng. De cast doet zijn best maar is eerlijk gezegd nogal talentloos, het script is verschrikkelijk standaard. Het McGuffin-einde is behoorlijk onbevredigend en tam..... Een film die je enkel je schouders laat ophalen.