• 15.796 nieuwsartikelen
  • 178.174 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.351 acteurs
  • 199.058 gebruikers
  • 9.374.609 stemmen
Avatar
 
banner banner

House of Horrors: Gates of Hell (2012)

Horror | 90 minuten
2,00 6 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 90 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Dan Monroe

Met onder meer: Danielle Tewell, Codie Kremblas en Tim Bunch

IMDb beoordeling: 4,1 (215)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot House of Horrors: Gates of Hell

Een eeuwenoud kwaad ontwaakt in de grootste en meest angstaanjagende spookhuisattractie van West New York: het Huis der Gruwelen. Het is het doel om de poorten naar de hel voor eens en altijd te openen. Beseffen de argeloze bezoekers wel wat hen te wachten staat?

logo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11392 berichten
  • 6704 stemmen

Tja.

Relatief belachelijke film met hele leuke decoraties. Hoe ze eraan zijn gekomen weet ik niet, 1 van de crewleden zal vast wel werkzaam zijn in die omgevingen want in de acteeromgeving stellen ze duidelijk weinig voor. Ik heb niet vaak een crew gezien die er zo weinig zin in leek te hebben.

Erg houterige en gemaakte dialogen die erg ongeïnteresseerd worden uitgesproken. Er loopt eigenlijk maar 1 iemand rond die het leek te proberen, maar ik kan zijn naam echt niet meer terugvinden. Ik ga hem ook niet beschrijven want het is vrij duidelijk als je de film zelf bekijkt. De rest lijkt wel tegen diens zin te acteren, het was niet best.

De film vond ik verder best leuk openen, al is de goedkope look direct voelbaar. Ze hebben waarschijnlijk al het budget aan de locatie en decoraties gespendeerd want die vallen zeker op. Regelmatig worden er ook special effects bijgehaald maar die zijn erg duidelijk afkomstig vanuit goedkope computerprogramma's.

Ik was erg teleurgesteld dat we maar weinig spookhuis te zien kregen want dat lijkt me vooral het punt waar de film op kan scoren. In plaats daarvan krijgen we een onzinplotje met allerlei magische poeha die totaal niet weet te boeien. In de finale wordt het allemaal wel heel erg belachelijk. Verder een hoop flauwe schrikmomenten die erg goedkoop aanvoelen, zelfs voor mij.

Leuke decoraties toch wel, ik blijf het maar zeggen. Het huis was toch wel erg tof versierd, ik werd er spontaan blij van. Helaas is er te weinig focus op, en dat had juist het sterke punt kunnen zijn. Goedkoop tussndoortje verder. Duurt niet lang, maar regelmatig erg rommelig en belachelijk. Een film die veel te ver buiten zijn middelen denkt en dat wordt al helemaal tijdens de finale zichtbaar. Verder niet al te vermoeiend, maar het had veel meer kunnen zijn.