ad
  • 139.939 films
  • 6.683 series
  • 20.259 seizoenen
  • 435.264 acteurs
  • 281.970 gebruikers
  • 8.111.916 stemmen
Avatar
 
banner banner

Volledige cast van Wonder Woman 1984

Hier vind je een overzicht van de cast van de film Wonder Woman 1984 uit het jaar 2020, met onder andere alle acteurs, actrices en de regisseur. Wanneer je klikt op de naam van een acteur, actrice of regisseur uit de film Wonder Woman 1984-cast kun je meer films en/of series van hem of haar bekijken. Klik hier voor meer informatie over de film.

Wij hebben een overzicht gemaakt dat onder meer bestaat uit acteurs, regisseurs, het productie-team, het camera-team, schrijvers en overige crewleden.

Regisseurs

Patty Jenkins

Patty Jenkins

Director
Toby Hefferman

Toby Hefferman

First Assistant Director
Andy Madden

Andy Madden

Second Assistant Director
Dan Bradley

Dan Bradley

Second Unit Director

Schrijvers

William Moulton Marston

William Moulton Marston

Characters
Dave Callaham

Dave Callaham

Screenplay
Patty Jenkins

Patty Jenkins

Screenplay
Geoff Johns

Geoff Johns

Screenplay
Patty Jenkins

Patty Jenkins

Story
Geoff Johns

Geoff Johns

Story

Acteurs & actrices

Gal Gadot

Gal Gadot

Diana Prince / Wonder Woman
Chris Pine

Chris Pine

Steve Trevor
Kristen Wiig

Kristen Wiig

Barbara Minerva / Cheetah
Pedro Pascal

Pedro Pascal

Maxwell Lord
Robin Wright

Robin Wright

Antiope
Connie Nielsen

Connie Nielsen

Hippolyta
Lilly Aspell

Lilly Aspell

Young Diana
Amr Waked

Amr Waked

Emir Said Bin Abydos
Kristoffer Polaha

Kristoffer Polaha

Handsome Man
Natasha Rothwell

Natasha Rothwell

Carol (Co-Worker)
Ravi Patel

Ravi Patel

Babajide
Oliver Cotton

Oliver Cotton

Simon Stagg
Lucian Perez

Lucian Perez

Alistair
Gabriella Wilde

Gabriella Wilde

Raquel
Kelvin Yu

Kelvin Yu

Jake
Stuart Milligan

Stuart Milligan

POTUS
Shane Attwooll

Shane Attwooll

Dangerous Drunk

Mr. Khalaji

Televangelist
Wai Wong

Wai Wong

Lai Zhong
Doutzen Kroes

Doutzen Kroes

Venelia
Hari James

Hari James

Herald (Trigona)
Betty Adewole

Betty Adewole

Amazon
Camilla Roholm

Camilla Roholm

Amazon
Jessie Graff

Jessie Graff

Competitor
Bronte Lavine

Bronte Lavine

Competitor
Briony Scarlett

Briony Scarlett

Competitor
Jade Johnson

Jade Johnson

Competitor
Miranda Chambers

Miranda Chambers

Competitor
Moe Sasegbon

Moe Sasegbon

Competitor
Gwendolyn Osborne-Smith

Gwendolyn Osborne-Smith

Competitor
Hayley Warnes

Hayley Warnes

Aella
Saïd Taghmaoui

Saïd Taghmaoui

Sameer (Photograph)
Ewen Bremner

Ewen Bremner

Charlie (Photograph)
Eugene Brave Rock

Eugene Brave Rock

Chief (Photograph)
Lucy Davis

Lucy Davis

Etta (Photograph)
Lyon Beckwith

Lyon Beckwith

Buzz Cut
Ryan Watson

Ryan Watson

Bad Skin
Jimmy Burke

Jimmy Burke

Flat Top
Brandon Thane Wilson

Brandon Thane Wilson

Scowler
Oakley Bull

Oakley Bull

Kelly (Girl Hostage)
Andy Riddle

Andy Riddle

Donkey Kong Geek (Mall)

Courtney

Courtney's Mom

Mall Cop (Exterior)
Rick Kain

Rick Kain

Mall Cop (Exterior)
Vickie Warehime

Vickie Warehime

Mall Security Guard
Mike D. Anderson

Mike D. Anderson

Mall Security Guard
Christopher Crutchfield Walker

Christopher Crutchfield Walker

Mall Security Guard
Gina Grinkemeyer

Gina Grinkemeyer

Panicked Shopper

Panicked Shopper

Jewelry Sales Associate
Susan Smythe

Susan Smythe

Jewelry Sales Associate

News Reporter (Aftermath)

Camaro Driver
Patrick Gover

Patrick Gover

Camaro Passenger
Tracy Tobin

Tracy Tobin

Jogger
Mitch Holson

Mitch Holson

Preppy Guy (Dupont Circle)

Preppy Girl (Dupont Circle)

Georgetown Café Waiter

Commander Salamander Manager
Caroline Coleman

Caroline Coleman

Shoplifter

Shoplifter

Shoplifter
Raquel Merediz

Raquel Merediz

Eager Saleswoman (Clothes)
Vince Eisenson

Vince Eisenson

Guy Hailing Cab (Georgetown)
Asim Chaudhry

Asim Chaudhry

Roger (Co-Worker)
Danny Morgan

Danny Morgan

Co-Worker 2 (Spare Coffee)
Tessa Bonham Jones

Tessa Bonham Jones

Lucy (Co-Worker)
Philip Philmar

Philip Philmar

Janitor
Mensah Bediako

Mensah Bediako

Leon
Russell Barnett

Russell Barnett

FBI Agent (Stagg's Office)
Peter Brooke

Peter Brooke

FBI Agent (FBI Office)
Jarren Dalmeda

Jarren Dalmeda

FBI Agent (Stagg's Lobby)

Black Gold Receptionist
Jonathan Ajayi

Jonathan Ajayi

Black Gold Young Man - Emerson

Black Gold Young Man
Avi Rothman

Avi Rothman

Black Gold Hotshot Aide
Belinda Mayne

Belinda Mayne

Stagg's Secretary
Orlando James

Orlando James

Party Goer
Bruce McKinnon

Bruce McKinnon

Party Goer
Ed Birch

Ed Birch

White House Carl
Aykut Hilmi

Aykut Hilmi

Cab Driver (Egypt)
Zaydun Khalaf

Zaydun Khalaf

Emir's Aide

Egyptian Child 1 (Diana Saves)

Egyptian Child 2

White House Staffer
Patrick Lyster

Patrick Lyster

CJCS (Oval Office)
Sam Sheridan

Sam Sheridan

US Army Tech
Paul Boyd

Paul Boyd

US Army Tech
Vincent Jerome

Vincent Jerome

US Army Tech
Akie Kotabe

Akie Kotabe

Air Traffic Controller
Kenneth Jay

Kenneth Jay

Air Traffic Controller
Jasmine Hyde

Jasmine Hyde

British News Reporter

American Reporter
Gabriel Constantin

Gabriel Constantin

Silo Technician
Alex Delescu

Alex Delescu

Silo Technician
Mish Boyko

Mish Boyko

Silo Technician
Constantine Gregory

Constantine Gregory

Russian General
Michael Poole

Michael Poole

Old Russian Grandafther

Neighbor / Cow Man

Dog Walker

Head Technician (Inner Chamber)
Paul Connaughton

Paul Connaughton

Irishman (Tea Shop)
Wendy Albiston

Wendy Albiston

Nasty Woman (Tea Shop)
Rhonda Overby

Rhonda Overby

Passing Reporter

Max (8 Years Old)

Max (15 Years Old)

Max's Father

Max's Mother
Matt Costello

Matt Costello

Max's Driver

Photographer

Penn Avenue Watergate Cop

Penn Avenue Mother
Thomas Clay Strickland

Thomas Clay Strickland

Wild Gunman
Chi-Lin Nim

Chi-Lin Nim

Wang (Chinese Kitchen)

Punk in Subway
Michael Gabel

Michael Gabel

Apocalyptic Preacher

Convoy Driver

Convoy Driver

Convoy Driver
Tony Zarouel

Tony Zarouel

Convoy Driver
Naithan Ariane

Naithan Ariane

Convoy Driver
Joel Morris

Joel Morris

Security Guard
Michael Salami

Michael Salami

Security Guard
Kosha Engler

Kosha Engler

US National News Anchor

Jace Valentine

Snowball Girl

Carousel Girl
Jaron Varsano

Jaron Varsano

Carousel Father

Christmas Player
Victoria Broom

Victoria Broom

Grateful Parent

Militant
Colin Stinton

Colin Stinton

NORAD Colonel
Andy Cheung

Andy Cheung

Resident

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete

Amazon Athlete
Lynda Carter

Lynda Carter

Asteria
Al Clark

Al Clark

Party Guest (uncredited)
Bern Collaço

Bern Collaço

Gala Guest (uncredited)
Chuck Taber

Chuck Taber

Rioter / Driver (uncredited)

Artistieke vormgeving

Simon Elsley

Simon Elsley

Art Direction
Mark Scruton

Mark Scruton

Art Direction
Anita Gupta

Anita Gupta

Art Direction
Rod McLean

Rod McLean

Art Direction
Gavin Fitch

Gavin Fitch

Art Direction
Richard Selway

Richard Selway

Art Direction
Lauren Briggs-Miller

Lauren Briggs-Miller

Art Direction
Aoife Warren

Aoife Warren

Art Direction
Darren Tubby

Darren Tubby

Art Direction
Tara Ilsley

Tara Ilsley

Art Direction
Arwel Evans

Arwel Evans

Art Direction
Georgia Warner

Georgia Warner

Art Direction
Aaron Sims

Aaron Sims

Concept Artist
Keith Seymour

Keith Seymour

Concept Artist
Howard Swindell

Howard Swindell

Concept Artist
Houston Sharp

Houston Sharp

Concept Artist
Nick Ainsworth

Nick Ainsworth

Concept Artist
Peter McKinstry

Peter McKinstry

Concept Artist
Maciej Kuciara

Maciej Kuciara

Concept Artist
Will Houghton-Connell

Will Houghton-Connell

Draughtsman
Denise Ball

Denise Ball

Draughtsman
Corrine Silver

Corrine Silver

Draughtsman
Dorrie Young

Dorrie Young

Draughtsman
Andrew Proctor

Andrew Proctor

Draughtsman
Claire Shakespeare

Claire Shakespeare

Draughtsman
Oliver Herrick

Oliver Herrick

Draughtsman

Draughtsman

Draughtsman

Draughtsman
Aline Bonetto

Aline Bonetto

Production Design
Terry Woods

Terry Woods

Property Master
Anna Lynch-Robinson

Anna Lynch-Robinson

Set Decoration
Darren Tubby

Darren Tubby

Set Decoration
Melondy Phillips

Melondy Phillips

Set Decoration
Peter Russell

Peter Russell

Supervising Art Director

Camera

Simon Finney

Simon Finney

"B" Camera Operator
Brooks Robinson

Brooks Robinson

"C" Camera Operator
Stefan Stankowski

Stefan Stankowski

Camera Operator
Matthew Jensen

Matthew Jensen

Director of Photography
Shawn C.H. Baron

Shawn C.H. Baron

Dolly Grip
John Curran

John Curran

Grip
Clay Enos

Clay Enos

Still Photographer

Kostuum & make-up

Lindy Hemming

Lindy Hemming

Costume Design
Sean Flanigan

Sean Flanigan

Hair Department Head
Jan Sewell

Jan Sewell

Hair Designer
Eva Marieges Moore

Eva Marieges Moore

Hair Supervisor
Karen Cohen

Karen Cohen

Hair Supervisor
Jerry Popolis

Jerry Popolis

Hairstylist
Dorey Cilia

Dorey Cilia

Hairstylist
Janice Kinigopoulos

Janice Kinigopoulos

Hairstylist
María Digna Balsa

María Digna Balsa

Hairstylist
Angela Oxley Evans

Angela Oxley Evans

Hairstylist
Mark Schmidt

Mark Schmidt

Hairstylist
Carmen Fraile

Carmen Fraile

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist

Hairstylist
Gary English

Gary English

Key Hair Stylist
Blair Aycock

Blair Aycock

Key Makeup Artist
Natasha Nikolic-Dunlop

Natasha Nikolic-Dunlop

Makeup & Hair
Julio Parodi

Julio Parodi

Makeup & Hair
Lesley Noble

Lesley Noble

Makeup & Hair
Sarah Grispo

Sarah Grispo

Makeup & Hair
Charlie Hounslow

Charlie Hounslow

Makeup & Hair
Vivienne Simpson

Vivienne Simpson

Makeup & Hair
Sarah Hamilton

Sarah Hamilton

Makeup & Hair
Claire Burgess

Claire Burgess

Makeup & Hair
Helena Card

Helena Card

Makeup & Hair
John Fallows

John Fallows

Makeup & Hair
Deb Kenton

Deb Kenton

Makeup & Hair
Amanda Warburton

Amanda Warburton

Makeup & Hair

Makeup & Hair
Sandra Linn Koepper

Sandra Linn Koepper

Makeup Artist
Lisa Forst

Lisa Forst

Makeup Artist
Ned Neidhardt

Ned Neidhardt

Makeup Artist
Ngozi Olandu

Ngozi Olandu

Makeup Artist
Annelise Levy

Annelise Levy

Makeup Artist
Hanny Tjan

Hanny Tjan

Makeup Artist

Makeup Artist

Makeup Artist

Makeup Artist
Jan Sewell

Jan Sewell

Makeup Designer
Eva Marieges Moore

Eva Marieges Moore

Makeup Supervisor
Karen Cohen

Karen Cohen

Makeup Supervisor
David Malinowski

David Malinowski

Prosthetic Makeup Artist
Mark Coulier

Mark Coulier

Special Effects Makeup Artist
Alex Rouse

Alex Rouse

Wigmaker

Crew

Steve Mazzaro

Steve Mazzaro

Additional Music
Dave Fleming

Dave Fleming

Additional Music
Liang Yang

Liang Yang

Fight Choreographer
Tim Grover

Tim Grover

Post Production Supervisor
Paul Hodges

Paul Hodges

Special Effects Technician
Thomas Lloyd

Thomas Lloyd

Special Effects Technician
David Caunce

David Caunce

Special Effects Technician
Adrian Bennett

Adrian Bennett

Special Effects Technician
C.C. Smiff

C.C. Smiff

Stunt Coordinator
Jessie Graff

Jessie Graff

Stunt Coordinator
Rob Inch

Rob Inch

Stunt Coordinator
Stuart Clark

Stuart Clark

Stunt Coordinator
Florian Robin

Florian Robin

Stunt Coordinator
Jennifer Badger

Jennifer Badger

Stunts
Jared Burke

Jared Burke

Stunts
Dacio Caballero

Dacio Caballero

Stunts
Keith Adams

Keith Adams

Stunts
Rachelle Beinart

Rachelle Beinart

Stunts
Kevin Patrick Burke

Kevin Patrick Burke

Stunts
Tony Christian

Tony Christian

Stunts
Gordon Alexander

Gordon Alexander

Stunts
Mickey Facchinello

Mickey Facchinello

Stunts
Johnny Becker

Johnny Becker

Stunts
Jill Brown

Jill Brown

Stunts
Whitney Coleman

Whitney Coleman

Stunts
Kelli Barksdale

Kelli Barksdale

Stunts
Mike Burke

Mike Burke

Stunts
Alvin Chong

Alvin Chong

Stunts
Chloé Bruce

Chloé Bruce

Stunts
Daryl Andrews

Daryl Andrews

Stunts
Fizz Hood

Fizz Hood

Stunts
Yusuf Chaudhri

Yusuf Chaudhri

Stunts
Adam Basil

Adam Basil

Stunts
Thomas Billings

Thomas Billings

Stunts
Christiaan Bettridge

Christiaan Bettridge

Stunts
Ramon Álvarez

Ramon Álvarez

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts

Stunts
Steve Perry

Steve Perry

Thanks
Len Wein

Len Wein

Thanks
Sam Sheridan

Sam Sheridan

Thanks
Gardner Fox

Gardner Fox

Thanks
J. M. DeMatteis

J. M. DeMatteis

Thanks
Jaron Varsano

Jaron Varsano

Thanks
Greg Rucka

Greg Rucka

Thanks
Michael Callen

Michael Callen

Thanks
Mark Waid

Mark Waid

Thanks
Alex Ross

Alex Ross

Thanks
Keith Giffen

Keith Giffen

Thanks
Bob Haney

Bob Haney

Thanks
George Pérez

George Pérez

Thanks
Phil Jimenez

Phil Jimenez

Thanks

Thanks

Thanks

Thanks

Filmbewerking

Stefan Sonnenfeld

Stefan Sonnenfeld

Digital Intermediate Colorist
Richard Pearson

Richard Pearson

Editor

Verlichtingstechnieken

Austin Cross

Austin Cross

Lighting Technician
Teven Harmon-Townsend

Teven Harmon-Townsend

Lighting Technician
Adam Harrison

Adam Harrison

Rigging Gaffer
Darin Devonshire

Darin Devonshire

Rigging Grip
Maxwel Fisher

Maxwel Fisher

Rigging Grip

Productie

Jason Crain

Jason Crain

Associate Producer
Anna Obropta

Anna Obropta

Associate Producer
Toby Hefferman

Toby Hefferman

Associate Producer

Associate Producer
Kristy Carlson

Kristy Carlson

Casting
Lucinda Syson

Lucinda Syson

Casting
Mark Scoon

Mark Scoon

Executive In Charge Of Production
Geoff Johns

Geoff Johns

Executive Producer
Chantal Nong Vo

Chantal Nong Vo

Executive Producer
Walter Hamada

Walter Hamada

Executive Producer
Richard Suckle

Richard Suckle

Executive Producer
Wesley Coller

Wesley Coller

Executive Producer
Marianne Jenkins

Marianne Jenkins

Executive Producer
Rebecca Steel Roven

Rebecca Steel Roven

Executive Producer
Gal Gadot

Gal Gadot

Producer
Zack Snyder

Zack Snyder

Producer
Patty Jenkins

Patty Jenkins

Producer
Charles Roven

Charles Roven

Producer
Stephen Jones

Stephen Jones

Producer
Deborah Snyder

Deborah Snyder

Producer
Karen Ramirez

Karen Ramirez

Production Supervisor
Damian Anderson

Damian Anderson

Unit Production Manager
Stephen Jones

Stephen Jones

Unit Production Manager
Marianne Jenkins

Marianne Jenkins

Unit Production Manager

Geluid

Ben Greaves

Ben Greaves

Boom Operator
Hans Zimmer

Hans Zimmer

Original Music Composer
Pete Blaxill

Pete Blaxill

Sound Assistant
Peter J. Devlin

Peter J. Devlin

Sound Mixer

Speciale effecten

Mark Holt

Mark Holt

Special Effects Supervisor
Dominic Sidoli

Dominic Sidoli

Visual Effects Producer
John Moffatt

John Moffatt

Visual Effects Supervisor