• 15.755 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.018 gebruikers
  • 9.372.602 stemmen
Avatar
 
banner banner

Le Voyage de Monsieur Perrichon (2014)

Komedie | 96 minuten
2,50 3 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 96 minuten

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Eric Lavaine

Met onder meer: Didier Bourdon, Nathalie Cerda en Noémie Merlant

IMDb beoordeling: 6,0 (40)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Le Voyage de Monsieur Perrichon

Aan het einde van de 19de eeuw besluit meneer Perrichon, een rijke koopman op leeftijd, te gaan rentenieren. Hij trekt zich met zijn gezin terug in de Alpen, maar ze worden achtervolgd door twee jongelui die wedijveren om de hand van Perrichon's bekoorlijke dochter Henriette.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Brix

Brix

  • 19677 berichten
  • 5113 stemmen

Uitzending op TV5 helaas op beide aangekondigde dagen (18 en 19 juli) vervallen.


avatar van Movsin

Movsin

  • 8264 berichten
  • 8427 stemmen

Veel meer dan de 2 rivalen die om de hand van dochter Henriette dingen, zit de hoofdbrok van deze pure komedie in de hilarische karakterschets van Monsier Perrichon, een onbenullig mens, een voorbeeld van ijdelheid en grootheidswaanzin, waarop zijn omgeving met vleierijen gretig op inspeelt, behalve ééntje...en dat zet Perrichon dan in zijn hemd, maar of hij daardoor genezen is...?
Een grappig gedoe dat u voortdurend aan het lachen brengt en waarbij het genieten is van de knappe acteerprestaties.
TV-film naar een stuk van Eugène Labiche, een schrijver uit de 19de eeuw, op wiens oeuvre heel wat filmwerk steunt.
"Le Voyage de Monsieur Perrichon" zou reeds in 1934 zijn verfilmd. Een dankbaar onderwerp, zou ik zeggen, mits overtuigende acteurs zoals in deze 2014-versie.