134.948 gebruikers | 85.755 films | 31.058 regisseurs | 3.509.998 berichten | 4.933.331 stemmen
 
locatie: MovieMeter » Gebruikers » titia » Meningen
avatar van titia

titia

 

 

Via dit tabblad kun je zien bij welke films titia een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

letter: A | B | C | D | E | G | H | I | K | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W

 

WALL·E (2008)
Alternatieve titel: Wall-E

3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 26 juni 2008, 11:26 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
O sorry! ik weet nooit zo goed wat ik over een film moet zeggen, zeker niet als ik 'm nog aan 't herkauwen ben... Nouja, een poging dan maar:

Eerst het voorfilmpje.
Het heet PRESTO en gaat over een googelaar en een konijn. Hilarisch! Mooi gemaakt, leuk, grappig, ik zou zeggen, zoek even op internet, echt de moeite waard. (heb 'm nog niet in z'n geheel gevonden, er staat wel een kort stukje op youtube). En ga dit vooral in de bios bekijken, van het voorfilmpje krijg je zeker geen spijt!

Dan de "echte" film.
Wall e is heel schattig gemaakt, met zijn draaiende ogen om zo een beetje menselijke gezichtsuitdrukking te hebben.
De plotomschrijving klopt niet helemaal, ik had meer het idee dat Wall e een van de laatste overgebleven vuilnisrobots was die de rotzooi van de mensheid opruimt.
Ik wil niet teveel over het plot vertellen, maar tussen spoilertags kan er vanalles natuurlijk...zal niet het hele verhaal verraden!
Wall E is een vuilnisrobot die rotzooi in blokken perst, om ze op te stapelen. De mooie dingen sorteert hij eruit. Hij (?) heeft een vriendje, een kakkerlak, en die is super! Niet dood te krijgen, zoals het een echte kakkerlak betaamt. Verder is het nogal eenzaam op aarde, alle andere Wall-E's zijn al kapot. Om zichzelf in "leven" te houden hergebruikt hij hun onderdelen
Wall e ontmoet op een bepaald moment EVE, die door een ruimteschip op aarde wordt gedropt. Ze worden vrienden. Dan geeft Wall E een van zijn vondsten aan EVE en wordt duidelijk waarvoor EVE op aarde is... EVE gaat terug naar het ruimteschip en Wall E gaat haar(?) redden! Dit is ongeveer de eerste helft van de film, meer wil ik er eigenlijk niet over zeggen, zonde!

De film is heel mooi gemaakt, sommige bewegingen zijn echt heel knap. Heb met bewondering zitten kijken. Het verhaal vind ik niet geweldig. Het duurt even voor de film op gang komt, het verhaal is heel dun. Wel zijn er een aantal scenes en figuren die echt heel grappig zijn.
Over Wall E zelf ben ik niet zo vreselijk lovend, mijn sterren zijn ook een gemiddelde van Wall E en PRESTO, niet helemaal eerlijk.

 

2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 maart 2005, 15:31 uur
Doorsnee romkom, maar verder best vermakelijk.

wel storend: sommige beeldovergangen klopten niet, en de achtergronden leken door te draaien.

 

2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 25 oktober 2004, 9:35 uur
Heb de film zaterdag gezien, in Haarlem. Klopt het dat er een stuk in de film redelijk donker is, of was er een probleem met de projector? Er was een stuk van ongeveer een tot twee minuten, waar de ondertiteling wel redelijkhelder was, maar verder alles onzichtbaar of in vage schaduwen.

Oja, verder was de film wel okee, alleen, maar ik ben natuurlijk bevooroordeeld, was erg duidelijk dat de film eigenlijk geschreven was voor Hugh Grant, Paul Bettany zie ik dit soort uitspraken en flaters eigelijk niet maken. Was een beetje ongeloofwaardig. Maar goed, misschien komt het doordat ik gehoord had dat Hugh de film niet wilde doen, maar de rol wel voor hem geschreven was.

 

2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 14 augustus 2006, 17:36 uur
Tja, kom ik aan. Ik heb de film zondag bekeken, en, in tegenstelling tot wat ik overal hoor, vind ik 'm niet zo geweldig...
Wel goed in beeld gebracht, hoe een oorlog met een algemene tegenstander ineens een burgeroorlog wordt. (eigenlijk blijft dat steeds actueel, helaas...).
Wat ik minder vond, damian kiest wmt "plotseling" om mee te doen in de strijd, en gaat dan ook veel verder dan ik bij zijn karakter vind passen. Groepsdruk? En, er wordt gevochten, maar, totdat het een burgeroorlog wordt, is mij niet duidelijk waarom dan. De machteloosheid om elkaar te beschermen is wel weer heel goed.
Mhm, heb 'm net 2 sterren gegeven(ook omdat ik de beeldkwaliteit niet zo geweldig vond, was een beetje wazig of niet scherp), misschien wordt dit nog een beetje verhoogd komende week. wel een film die even moet "sudderen".

 

Wit Licht (2008)
Alternatieve titel: The Silent Army

2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 september 2009, 14:53 uur
Zojuist de "Silent Army" variant gezien. Wit Licht heb ik niet gezien, dus ik kan 'm niet vergelijken.
Ik vond Marco B. niet bijster goed acteren, maar dat komt misschien ook doordat hij gewoon Marco B, blijft, ipv de figuur die hij moet spelen. Ik vind acteurs die niet opvallen, maar gewoon hun rol "zijn" beter dan acteurs die zichzelf zijn maar een rol spelen.
Dat zoontje was erg slecht, maar zat er gelukkig maar de halve film in.
Wat je ziet van de kindsoldaten is echt pijnlijk. Dat dit gewoon gebeurt weet iedereen volgens mij wel, alleen nu wordt het even duidelijk in beeld gebracht, en dat komt harder aan dan een krantenartikel, of een foto.
Het verhaal is wat te simpel, het werd wel heel erg voorgekauwd. Maar ja, je moet wel een boodschap overbrengen, en liefst naar zoveel mogelijk mensen. Dus ik snap wel dat ze 't niet te moeilijk willen maken.
Anyhow, ik vond 'm niet zo slecht als ik na alle berichten had verwacht. En ik kan me nog best voorstellen dat dit in Amerika bij de Oscars nog wel gaat werken.