Menace II Society (1993)

908 stemmen | gemiddelde 3,675
Verenigde Staten
Misdaad /
Drama97 minuten
geregisseerd door
Albert Hughes en
Allen Hughesmet
Tyrin Turner,
Larenz Tate en
Jada PinkettDe jonge Caine Lawson is opgegroeid in de achterbuurten van Los Angeles. Hij raakt door z'n vriend O-Dog steeds vaker betrokken bij criminaliteit. Hij raakt tegen z'n wil steeds dieper in een vicieuze cirkel van geweld en criminaliteit. Z'n vriendin Ronnie en haar zoontje Anthony doen hem echter in zien dat hij dit leven wil ontvluchten.
CannabisFristi
[permalink] geplaatst op 31 maart 2011, 11:57 uurHAHA
4,0
[permalink] geplaatst op 10 mei 2011, 23:03 uurboyz n the hood vind ik veel beter, reden is dat deze film later uitkwam, dus ze hadden al een soort 'voorsprong'. En ik hou er niet van als iemand commentaar geeft over z'n eigen dood, dat klinkt heel nep ook al is het een film.
4,5
[permalink] geplaatst op 10 mei 2011, 23:25 uurEibmoz schreef:
Veel te veel geweld !
Of Disney XD. Speelt zich meestal ook in de buitenwijken af.

[permalink] geplaatst op 8 juni 2011, 11:13 uurEindelijk verschenen op bluray, en dan nog wel in een director's cut.
Krijgen we misschien eindelijk de scenes te zien die op de achterkant van de dvd staan (o.a een vechtpartij in een gevangenis) maar in geen velde of wege in de film te vinden zijn.
sweinsteiger
[permalink] geplaatst op 24 juli 2011, 20:22 uurNomak schreef:Eibmoz schreef:
(quote)
Ga dan een Barbiefilm kijken!
Goed opgelost

congo
[permalink] geplaatst op 22 mei 2012, 22:15 uurEibmoz schreef:
Veel te veel geweld !
Pff, zegt iemand die films zoals
Casino een 4.0 geeft

3,5
[permalink] geplaatst op 26 juli 2012, 8:45 uurAllen Hughes was 21 toen hij deze film met zijn broer regisseerde. Da's behoorlijk jong!
3,5
[permalink] geplaatst op 2 september 2012, 17:45 uurteveel geweld pppfffff kom op zeg dan moet je idd barbie gaan kijken
3,5
[permalink] geplaatst op 10 mei 2013, 3:31 uurGoeie film over een jongen die opgroeit in het getto van Los Angeles en vanzelf betrokken raakt in de criminaliteit. De hele buurt en de personages worden redelijk goed neergezet. Duidelijk een product van zijn tijd, maar daardoor 20 jaar na dato niet minder boeiend. Zeker geen slecht regie-debuut van de Hughes-brothers.
4,5
[permalink] geplaatst op 14 mei 2013, 22:05 uurAny of ya'll want a hamburger??