• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Skin Crawl (2007)

Horror | 75 minuten
2,50 1 stemmen

Genre: Horror

Speelduur: 75 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Justin Wingenfeld

Met onder meer: Julian Wells, Kevin G. Shinnick en Debbie Rochon

IMDb beoordeling: 3,4 (255)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Skin Crawl

In de late 17de eeuw wordt een familie van heksen geterroriseerd door een corrupte ambtenaar. Als hun zusje wordt vermoord, leggen de overige heksen een vloek op hun bloedlijn, waardoor vreselijke vergelding wordt genomen op iedereen die een slachtoffer maakt van iemand uit hun familie, ongeacht hoeveel generaties later. Driehonderd jaar later, is hun laatste afstammeling een rijke vrouw, gebonden in een ongelukkig huwelijk. Haar man en zijn minnares besluiten om haar te doden om zo al haar geld te krijgen. Ze zijn zich echter niet bewust van de vloek en de duistere krachten die ze hierdoor ontketenen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van dominion

dominion

  • 4062 berichten
  • 0 stemmen

avatar van Fransman

Fransman

  • 3022 berichten
  • 2267 stemmen

Skin Crawl, wat zoiets moet betekenen als in een ander z'n huid kruipen, is een soort combi van thriller, horror en softporno met de onweerstaanbare Julian Wells meestentijds bloot in een van de hoofdrollen. Daar kijk je deze film natuurlijk ook voor, want de rest is inwisselbaar voor iedere andere thriller of skin flic. Bovendien is het een low budgetfilm met matige acteurs, dus daar hoef je het ook niet voor te doen. Een film ook waar niet makkelijk meer aan te komen valt, vereist dus enig vasthoudend zoekwerk.

De film begint met een lange passage uit een ver verleden waarin een vrouw een vloek uitspreekt over degene die haar nu en in de toekomst kwaad willen berokkenen. Dat werkt kennelijk door tot in het heden, want als een verre nazaat door haar man vermoord wordt komen de krachten van het verleden in actie. In het heden is een man bang door zijn rijke vrouw aan de dijk te worden gezet. Aangezet door zijn vriendin besluit hij zijn vrouw te laten vermoorden. Die vriendin (Julian Wells) is natuurlijk alleen maar uit op het geld en heeft zelf ook weer een vriend die een handje meehelpt met de uitvoering van de plannen.

Moet gezegd het is een onderhoudende en afwisselende film, al zie je alle verwikkelingen op een kilometer afstand aankomen. Verder zitten er ook Twin Peaks achtige herhalingen in om dubbele tijdlijnen te suggereren, hetgeen het nodeloos ingewikkeld maakt. Zoals gezegd, vooral bedoeld voor Julians Wells adepten, want ze mag ruimhartig laten zien wat ze in huis heeft: mooi lijf, leuke kop en acteren kan ze ook nog. Veel films heeft ze niet gemaakt, dus kijken maar.