• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 
banner banner

One Peace at a Time (2009)

Documentaire | 83 minuten
-
Nog geen stemmen

Genre: Documentaire

Speelduur: 83 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Turk Pipkin

Met onder meer: Donna Berber, Philip Berber en Caroline Boudreaux

IMDb beoordeling: 7,0 (77)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot One Peace at a Time

"A film about a messed up world... and how we could fix it."

Gefilmd in twintig landen en gebruik makend van de inzichten van verschillende Nobelprijswinnaars: Muhammad Yunus (Nobelprijs voor de Vrede), Steve Chu (Nobelprijs natuurkunde en president Obama's minister van Energie) en Desmond Tutu (Nobelprijs voor de Vrede), aangevuld met Helene Gayle (bestuursvoorzitter van CARE International) en een speciaal optreden van de Amerikaanse legende Willie Nelson. Een documentaire over vrede en alles wat daar bij komt kijken.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van barns

barns

  • 478 berichten
  • 775 stemmen

Bah.. gaan ze hier die Muhammad Yunus zeker nog een beetje liggen verheerlijken ook, zal wel weer zo'n vervelend moralistisch portretje zijn.