• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.210 series
  • 33.981 seizoenen
  • 647.065 acteurs
  • 199.010 gebruikers
  • 9.371.928 stemmen
Avatar
 
banner banner

Bang-wool-to-ma-to (2008)

Drama | 102 minuten
3,00 1 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: Cherry Tomato

Oorsprong: Zuid-Korea

Geregisseerd door: Jeong Yeong-bae

Met onder meer: Shin Goo, Hyang-gi Kim en Yeong-ho Kim

IMDb beoordeling: 6,4 (41)

Gesproken taal: Koreaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Bang-wool-to-ma-to

De film gaat over een knorrige oude man die zorgt voor zijn 6-jarige kleindochter Du Sung. Hij kan nauwelijks rondkomen van zijn baan als portier en kan hierdoor Du Sung niet naar school laten gaan. Dit probleem wordt nog groter als zijn zoon, die net vrij is uit de gevangenis, zijn spaargeld steelt om ergens anders een nieuw leven te kunnen beginnen. Hij wordt ontslagen en komt alleen nog maar dieper in de financiële problemen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8280 stemmen

Tjemig wat een tranendal! Wel een film die de achterkant van de Zuid-Koreaanse samenleving laat zien en waaruit blijkt dat voor sommigen de maatschappij nauwelijks beter is dan die van Noord-Korea en net zo perspectiefloos.

De film is wel te saai, voorspelbaar en af en toe te melodramatisch. Zoals eigenlijk alle Koreaanse kindacteurtjes zet het meisje ook hier een prima rol neer.