• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.279 stemmen
Avatar
 
banner banner

Por Tu Culpa (2010)

Drama | 90 minuten
2,25 2 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 90 minuten

Alternatieve titel: It's Your Fault

Oorsprong: Argentinië / Frankrijk

Geregisseerd door: Anahí Berneri

Met onder meer: Érica Rivas, Nicasio Galán en Zenón Galán

IMDb beoordeling: 6,7 (301)

Gesproken taal: Spaans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Por Tu Culpa

Julieta, een alleenstaande jonge moeder doet haar uiterste best haar zoontjes op de juiste manier onder controle te houden. Door een val van het bed raakt haar jongste zoontje gewond. In het ziekenhuis krijgt het verhaal een onverwachte wending wat alles in een ander daglicht zet.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12723 berichten
  • 6540 stemmen

Was ie zó slecht Roel?

Kan je er iets over vertellen?


avatar van Roel_

Roel_

  • 287 berichten
  • 2061 stemmen

narva77 schreef:

Was ie zó slecht Roel?

Kan je er iets over vertellen?

Tuurlijk

Deze film ging daadwerkelijk nergens over. De vrouw in kwestie wordt ergens van beschuldigd, wat erg onwaarschijnlijk is. En... Als het wel waar zou zijn dan gaat de film niet diepgaand op het onderwerp in. Het blijft bij schreeuwende kinderen, een moeder die het allemaal niet aankan en paranoïde is en een vader die de vrouw beschuldigd dat ze geen kinderen kan opvoeden, maar tegelijkertijd wel de kinderen over laat aan dezelfde vrouw.

Ik herhaal me niet graag, maar deze film ging daadwerkelijk nergens over.


avatar van Roel_

Roel_

  • 287 berichten
  • 2061 stemmen

Alhoewel het wel zo lijkt dat het ergens over gaat, als ik mijn verhaaltje zo nalees.


avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12723 berichten
  • 6540 stemmen

Aha, oké, bedankt!

Weer terug in Limburg inmiddels?


avatar van Roel_

Roel_

  • 287 berichten
  • 2061 stemmen

narva77 schreef:

Aha, oké, bedankt!

Weer terug in Limburg inmiddels?

Ik was weer terug in Limburg. Maar ik zit nu in Utrecht voor de opening van het NFF. Dus eigenlijk ook voor Tirza.


avatar van narva77

narva77 (crew films)

  • 12723 berichten
  • 6540 stemmen

Jemig, jij maakt ook eens wat reisuren zeg. Kan je die niet declareren op je werk misschien?

Veel plezier in Utrecht!


avatar van dimi303

dimi303

  • 3418 berichten
  • 3663 stemmen

Deze sociaal realistische film toont gewoon de dingen zoals ze zijn. Een moeder die op de rand van een instorting balanceert en twee energieopslorpende kinderen heeft, naast haar studies, waar ze moet voor zorgen op haar eentje. Want ze leeft gescheiden/of niet gescheiden van de vader, wat me niet zo duidelijk is in de film. Dan komt de beschuldiging wanneer ze met haar jongste zoontje naar de spoed trekt na een val van het bed. Dergelijke films zijn voor sommigen niet licht verteerbaar en wekken ook niet echt de interesse van het grote publiek. Zelf heb ik ook al betere films gezien in dit genre waardoor ik uitkom op enkel een voldoende.