• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.031 films
  • 12.206 series
  • 33.975 seizoenen
  • 647.057 acteurs
  • 198.998 gebruikers
  • 9.371.613 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Tall Texan (1953)

Western | 84 minuten
2,50 4 stemmen

Genre: Western

Speelduur: 84 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Elmo Williams

Met onder meer: Lloyd Bridges, Lee J. Cobb en Marie Windsor

IMDb beoordeling: 6,2 (258)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Tall Texan

"WHERE THERE'S GOLD AND A WOMAN...YOU'LL FIND THE TALL TEXAN"

Terwijl hij onder leiding van sheriff Chadborune naar de gevangenis wordt vervoerd, vertelt de voor moord veroordeelde Ben Trask, alias ‘The Tall Texan’, aan zijn bewakers dat hij weet waar goud te vinden is. Rijke goudaders zouden in het indianengebied te vinden zijn en wel in de City of Rocks bij El Paso, Nieuw-Mexico. The Tall Texan wordt vrijgelaten en in het goudzoekerskamp behoren de temperamentvolle zeekapitein Theodore Bess, de criminele marskramer Joshua 'Josh' Tinnen en de ruimdenkende, zelfstandige Laura Thompson (die al snel verliefd op hem wordt) tot zijn gezelschap. Het duurt niet lang voordat de City of Rocks overstelpt wordt door goudzoekers. Ondanks de waarschuwingen van de lokale indianen willen deze goudzoekers niet vertrekken en een gewapend conflict tussen de indianen en de goudzoekers lijkt onvermijdelijk.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Capt. Theodore Bess

Laura Tompson

Joshua Tinnen

Sheriff Chadbourne

Jerome 'Jerry' Niblett

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mr rumson

mr rumson

  • 2170 berichten
  • 2995 stemmen

Het bovenstaande verhaaltje lijkt niet te kloppen met de want er staat (Het duurt niet lang, voordat de City of Rocks overstelpt wordt door goudzoekers.)

Dit zie ik in de film niet terug. Het blijft beperkt tot vijf man en een dame die per toeval op een goudmijn komen nadat een gevluchte indiaan hun een goudklontje laat zien.

Wie de westerns Yellow sky ,Lust of gold of The Treasure of the Sierra Madre heeft gezien .

Hoeft eigenlijk niks nieuws te verwachten .

Ook hier draait het op den duur uit op het onderlinge vertrouwen die op de proef word gesteld.

Marie Windsor zorgt voor wat romantiek in de film.

Wat voor mij weer niet gehoeven had het haalt de vaart er wat uit.

De onderlinge spanning vind ik niet goed uitgebuit en haalt dan ook niet het niveau van de boven genoemde films.

Er komen nog wat gevechten in voor met de lokale indianen maar ook dat hebben we nog wel eens beter gezien .

Alles bij elkaar wist deze film mij nog redelijk te vermaken en haalt dan ook een mager zesje oftewel drie sterren.