• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.972 gebruikers
  • 9.370.299 stemmen
Avatar
 
banner banner

Wan Mei Sheng Huo (2008)

Drama | 97 minuten
2,40 10 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 97 minuten

Alternatieve titels: Perfect Life / 完美生活

Oorsprong: Hongkong / China

Geregisseerd door: Emily Tang

Met onder meer: Jenny Tse

IMDb beoordeling: 5,9 (36)

Gesproken taal: Kantonees en Mandarijn

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Wan Mei Sheng Huo

"Perfect Life" is het verhaal van twee vrouwen die elkaar kortstondig ontmoeten. De jonge Li Yueying woont in het koude noordoosten van China. Haar vader liet haar moeder in de steek en het gespaarde familiegeld is bestemd voor de studie van haar jongere broer. Als ze haar werk bij een kunstledematenatelier opgeeft voor een baan als kamermeisje, trekt ze de aandacht van een mysterieuze, criminele Mongool… . Jenny heeft tien jaar in Hong Kong gewoond. Ze dacht dat ze haar leven perfect voor elkaar had, maar als haar huwelijk strandt, krijgt ze financiële problemen en moet ze vechten voor de voogdij over haar kinderen. De twee vrouwen ontmoeten elkaar één keer, heel kort, maar ze hebben meer gemeen dan op het eerste gezicht blijkt.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Fonzie

Fonzie

  • 153 berichten
  • 337 stemmen

Had hier meer van verwacht. Vrij rommelig verhaal, niet iets wat ik nogmaals op zou zetten.


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23434 berichten
  • 76919 stemmen

M'n 18000 ste stem.


avatar van motoko303

motoko303

  • 40 berichten
  • 49 stemmen

Lastig om te beoordelen. Aan de ene kant was er het gebrek aan overtuiging met betrekking tot het plot. Ik had het gevoel dat Xiaobai Tang vaak twijfelde over de richting die ze op wilde met het verhaal met als gevolg dat de film een beetje onsamenhangend op me overkwam.

Waarschijnlijk ook de reden waarom sommige elementen van het verhaal nogal onverwacht en redelijk willekeurig waren, zoals personages die zonder enige vorm van introductie verschijnenen en vervolgens nooit meer een seconde in beeld komen. Het was soms een beetje chaotisch.

Het camerawerk leed er ook onder. Ruwe overgangen in scènes en bibberige shots waren het resultaat. Niet dat dit gedurende de hele film het geval was, er zaten ook genoeg mooi geschoten stukken in, maar het niveau was te wisselvallig.

Ondanks al deze mankementen heb ik me geen moment verveeld. Geen enkele keer heb ik ook maar de drang gevoeld om te kijken hoeveel minuten ik nog te gaan had. Daarvoor intrigeerden de hoofdpersonen me genoeg om zonder tegenzin de volle anderhalf uur uit te zitten.

Zonder alle gebreken in het verhaal en op technisch gebied had ik hier makkelijk 4 of 4.5 ster voor kunnen geven. Nu blijft het steken op 3 sterren.