• 15.754 nieuwsartikelen
  • 178.093 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.093 acteurs
  • 199.017 gebruikers
  • 9.372.591 stemmen
Avatar
 
banner banner

Tsumi toka Batsu Toka (2009)

Komedie | 110 minuten
3,20 5 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 110 minuten

Alternatieve titel: Crime or Punishment?!?

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Kera

Met onder meer: Riko Narumi, Kento Nagayama en Inuko Inuyama

IMDb beoordeling: 6,2 (132)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Tsumi toka Batsu Toka

Het mislukte model Ayama raakt van slag bij het zien van een ondersteboven geplaatste foto van haar in een tijdschrift, en loopt er onbedoeld de winkel mee uit zonder te betalen. Ze wordt gepakt door de politie en moet als taakstraf een dag aan de slag als politiechef. Die dag vindt er een overval plaatst en in plaats van dit over te laten aan de echte politiechef, neemt Ayama de zaak in eigen handen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Ayame Enjoji

Momo Mimikawa

Rena Kanai

Truck passenger

Ryoko Kazama

Convenience store staff

Shop manager

Boss of agency

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van maxo922

maxo922

  • 691 berichten
  • 627 stemmen

Lijkt me lekker luchtig, ff opzoeken...


avatar van Baggerman

Baggerman

  • 10839 berichten
  • 8280 stemmen

maxo922 schreef:
Lijkt me lekker luchtig, ff opzoeken...


Inderdaad lekker luchtig!

Geinige komedie in de stijl van Katsuhito Ishii's Taste of Tea/Party 7/Shark Skin Man. Eenieder die deze films kan waarderen zal hier ook niet mee worden verveeld. Begint erg sterk, maar is niet altijd even geslaagd en vaak ietwat slepend. (Het hele gedoe rondom het seriemoordenaar vriendje vond ik eigenlijk maar saai!), maar dan volgt tòch weer een geslaagd stukje.

Zeker de overvallers (die Napoleon-hoed! ) en alle gekkigheid daaromheen waren de moeite van het kijken waard.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87594 berichten
  • 12841 stemmen

Zo fijn.

Jammer dat deze film nooit echt doorgebroken is, vooral omdat deze toch niet zo heel moeilijk te verkrijgen is. En het is het type film dat het toch best goed deed, voor mensen hun interesse in de Japanese cinema weer verloren hebben

In ieder geval voor de liefhebbers van Satoshi Miki en films als Taste of Tea een fijne aanrader. Kera doet het volgens het boekje, maar ook wel gewoon erg goed. Grappige typetjes, maffe verhaallijnen, lollige details. Misschien net iets te lang, maar dat heb je al snel met films waar verschillende verhaallijnen door elkaar lopen.

Fijn filmpje voor de liefhebber dus. Aanradertje voor mensen die van Japanse comedy houden én die daarvoor niet meteen aan de download willen of superdure Japanse DVDs willen importeren. Moeten er toch meer zijn dan 4 denk ik zo.

4.0* en een uitgebreide review