• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.917 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.932 acteurs
  • 198.970 gebruikers
  • 9.370.282 stemmen
Avatar
 
banner banner

Kanikôsen (2009)

Drama | 109 minuten
2,80 15 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 109 minuten

Alternatieve titel: The Crab Cannery Ship

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: SABU

Met onder meer: Ryuhei Matsuda, Hidetoshi Nishijima en Kengo Kôra

IMDb beoordeling: 6,0 (254)

Gesproken taal: Japans

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Kanikôsen

Shinjo is een overwerkte zeeman, die werkt op een boot dat krabben vangt. Na enige problemen met zijn gemene kaptein, besluit hij om muiterij te plegen. Hij weet hier de gehele manschap mee te krijgen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14440 stemmen

De nieuwe van Sabu!


avatar van Mochizuki Rokuro

Mochizuki Rokuro

  • 18942 berichten
  • 16349 stemmen

Klinkt goed. Had Sabu uit het oog verloren, tot ik met Dead End Run toch weer een (her)ontdekking deed. Niet geslaagd, maar wel interessant. Nog steeds een van de interessante Japanse regisseurs waarvan nauwelijks iets redelijks te vinden valt op DVD.

Trouwens als ik een scheve poster indien wordt-ie afgekeurd....


avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14440 stemmen

Mochizuki Rokuro schreef:

Trouwens als ik een scheve poster indien wordt-ie afgekeurd....

Poster is niet scheef, maar heeft inderdaad kleine witte randjes. Ik zal het aanpassen!


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Dead Run, DER is van Sogo Ishii


avatar van kinjutsu

kinjutsu

  • 1549 berichten
  • 2582 stemmen

Klinkt interessant . Heb eigenlijk nog maar heel weinig van de beste man gezien. Monday en Unlucky Monkey, die laatste viel me niet helemaal mee. Daarentegen is Monday een zeldzaam geslaagde comedy. Binnenkort beginnen aan Blessing Bell.


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87592 berichten
  • 12835 stemmen

Sterke comeback van Sabu.

Het losse is wel een beetje uit z'n films uit. Nu is dit daar ook niet de ideale film voor, als bewerking van een bijna 100jarig boek, maar toch mis ik het wel een beetje.

Gelukkig is het visueel voorbeeldig en zet Matsuda weer een geweldige rol neer. De film weet makkelijk op deze twee punten te steunen en enkele komische interludes zorgen ervoor dat de film nooit verzandt in een wat voorspelbaar moreel lesje.

Blijft een geweldig regisseur die moeilijk slechte films weet te maken, al zie ik hem weer graag iets meer in z'n oude Drive/Monday vorm.

4.0* en een uitgebreide review