• 15.900 nieuwsartikelen
  • 178.664 films
  • 12.255 series
  • 34.046 seizoenen
  • 648.428 acteurs
  • 199.180 gebruikers
  • 9.382.928 stemmen
Avatar
 
banner banner

Le Pays, d'Où Je Viens (1956)

Romantiek / Komedie | 94 minuten
2,50 3 stemmen

Genre: Romantiek / Komedie

Speelduur: 94 minuten

Alternatieve titels: The Country I Come From / Het Land van Waar Ik Kom

Oorsprong: Frankrijk

Geregisseerd door: Marcel Carné

Met onder meer: Gilbert Bécaud, Françoise Arnoul en Claude Brasseur

IMDb beoordeling: 6,1 (261)

Gesproken taal: Frans

  • On Demand:

  • Netflix Bekijk via Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Le Pays, d'Où Je Viens

Kerstfilm waarin Gilbert Bécaud een dubbelrol speelt. Een nietsnut met slechte manieren wordt aangezien voor een voorname, welgemanierde zelfbewuste muzikant. Hij gaat langzaam diens persoonlijkheid aannemen. Al snel heeft hij genoeg moed verzameld om een knappe serveerster ten huwelijk te vragen en een "surrogaat vader" te worden voor de jongere zusjes van het meisje.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Niet echt een geweldige film zover ik me kan herinneren. Maar komt hij op tv zou ik deze, bij wijze van uitzondering toch wel weer kijken. Is toch wel leuk zo'n filmpje met de beroemde Bécaud. Ben er niet zo fan van maar hij heeft wel degelijk leuke liedjes gezongen. Film zag er volgens mij ook heel glamorous van opzet uit.

2.0


avatar van Dk2008

Dk2008

  • 11166 berichten
  • 788 stemmen

Goh echt lang geleden weer dat ik deze heb gezien. Het zal wel eind jaren '80 geweest zijn en ik meen op België Franstalige zender. Die oude kleurenfilms zijn vaak mooi om te zien dat is wel zo en de zenderontvangsten waren vaak minder goed. Ook was het vrij normaal dat bekende zangers/zangeressen vervolgens ook in films te zien waren. In dit geval Gilbert Bécaud, maar zullen veel mensen hier wel reageren met, wie bedoelt gij.

Nou ik vond er nog steeds niet veel aan, de speelfilmencyclopedie geeft drie sterren. Bécaud zingt wat liedjes en heeft een dubbelrol. Heb deze eindelijk ook weer eens terugzien, dus weer één van het lijstje, daar ging het om. Een romantische komedie (zoals hierboven staat) haal ik er totaal niet uit, maar meer een sprookjesachtige fantasie film die speelt rond de Kerst. 2.0