• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.885 films
  • 12.199 series
  • 33.965 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.943 gebruikers
  • 9.369.537 stemmen
Avatar
 
banner banner

Sultanoglu (1986)

Avontuur / Romantiek | 85 minuten
2,50 2 stemmen

Genre: Avontuur / Romantiek

Speelduur: 85 minuten

Oorsprong: Turkije

Geregisseerd door: Temel Gürsu

Met onder meer: Kadir İnanır, Pinar Avşar en Neslihan Acar

IMDb beoordeling: 5,1 (31)

Gesproken taal: Turks

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Sultanoglu

Een machtige maffiabaas wordt in opdracht van een oude vijand geliquideerd. De zoon van de maffiabaas neemt wraak en gaat er vervolgens een tijdje tussenuit totdat de boel weer rustiger is. Samen met twee bodyguards verblijft hij ergens in een warme stad op een jacht. Daar ontmoet hij de vrouw van zijn dromen en er lijkt verandering te komen in zijn criminele leventje.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Diesel

Diesel

  • 9411 berichten
  • 0 stemmen

Er had zoveel meer in deze film gezeten.

De dialogen tussen de zeer charismatische Murat en zijn mooie geliefde Ayse zijn zo overdreven nep romantisch dat ik een paar keer mijn lach niet kon inhouden. Verder had de regisseur een te lage budget tot zijn beschikking, duidelijk te merken aan de neppe schietscènes, camerawerk en belichting. Ook worden de personages niet goed genoeg uitgediept, met enkele flashbacks probeert de regisseur iets over het slechte band van Murat met zijn vader te laten zien maar dit is echt veel te weinig om een helder beeld te krijgen. Wel is Kadir Inanir wederom erg geloofwaardige en ook de tachtiger jaren soundtrack is best leuk maar hier is dan ook alles mee gezegd.

1,5*