• 15.802 nieuwsartikelen
  • 178.295 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.091 gebruikers
  • 9.376.911 stemmen
Avatar
 
banner banner

Yellow Margarine (2023)

Komedie | 102 minuten
4,00 1 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: イエローマーガリン

Oorsprong: Japan

Geregisseerd door: Akaike Ryoto

Met onder meer: Taku Watanabe, Kunio Enokizu en Rumiko

IMDb beoordeling: 5,4 (23)

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Yellow Margarine

De film gaat over 10 personages (negen mensen en één dier) die zichzelf verkennen in de interactie met elkaar in een denkbeeldig stadje. Het verhaal beschrijft o.a. hun uniciteit, eenzaamheid, strijd en genegenheid. Een alleenstaande moeder, Saaya Ogawa, is een voormalig idool en is verliefd op haar nieuwe vriend, en haar dochter Jewel heeft haar relatie met Saaya in twijfel getrokken, als ouder en kind. Yasuo Kida is iets als een stalker die al heel lang verliefd is op Saaya, en zijn moeder, Fujiko Kida, is een slachtoffer van fraude die mysterieuze bloemen kweekt. Ook bij de andere personages lopen een bijzondere droom, diverse liefdes en ongebreidelde zelfbevestiging door elkaar.

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

Lollig.

Maar dan moet je ook echt wel van Japanse humor houden, want veel typischer dan dit komen ze niet. Het is jammer dat het budget eerder beperkt was, al is dat af en toe ook wel redelijk charmant om zien hoe Ryoto dat opgelost heeft.

Absurd en droog, maar ook wel overduidelijk een comedy op alle vlak. Een hoop verhaalllijntjes die elkaar kruisen, maar uiteindelijk is het een aaneenschakeling van sketches met minimaal plot. Al te veel van dit soort comedies wordt er niet geproduceerd, eentje om te koesteren dus.

4.0* en een uitgebreide review


avatar van Onderhond

Onderhond

  • 87597 berichten
  • 12851 stemmen

En nog een leuk interview erbij. Interessante inzichten in de Japanse cultuur met iemand die met véél liefde films maakt.