• 15.747 nieuwsartikelen
  • 178.079 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.066 acteurs
  • 199.012 gebruikers
  • 9.372.301 stemmen
Avatar
 
banner banner

Princess (2022)

Drama | 111 minuten
2,69 8 stemmen

Genre: Drama

Speelduur: 111 minuten

Oorsprong: Italië

Geregisseerd door: Roberto De Paolis

Met onder meer: Glory Kevin, Lino Musella en Maurizio Lombardi

IMDb beoordeling: 6,4 (204)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

Releasedatum: 4 mei 2023

Plot Princess

Princess leeft allesbehalve een vorstelijk leven. Als jonge vrouw uit Nigeria verblijft ze illegaal in Italië. Om de eindjes aan elkaar te knopen, tippelt ze in de bossen rondom Rome. Dag na dag gaat Princess haar emoties uit de weg, ze wil vooral geld verdienen, maar raakt verzeild in een verdorven spiraal. Tot een mysterieuze man haar diensten weigert en louter wil helpen.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2234 berichten
  • 426 stemmen

Vanaf 30 maart 2023 in de bioscoop (Arti Film)


avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2234 berichten
  • 426 stemmen

Jotil schreef:

Vanaf 30 maart 2023 in de bioscoop (Arti Film)

EDIT: vanaf 4 mei 2023 in de bioscoop.


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Samen met een aantal collega’s/vriendinnen probeert de uit Nigeria afkomstige Princess [Kevin Glory] in de bossen nabij Rome financieel te overleven door zich te prostitueren langs een drukke autoweg. Contact met een man betekent voor haar seks en een kans om geld te verdienen, maar om een of andere reden besluit een zachtaardige natuurliefhebber [Lino Musella] zich om Princess te bekommeren. Veelal in gebroken Engels gesproken semi-romantisch drama doet denken aan een improvisatiestuk van een amateurgezelschap met rommelige dialogen, veel herhalingen en knullig gespeelde emoties. Dat kun je bestempelen als rauw en realistisch, maar ook als saai en zinloos. Mijn keuze moge duidelijk zijn.