• 15.798 nieuwsartikelen
  • 178.221 films
  • 12.223 series
  • 34.000 seizoenen
  • 647.385 acteurs
  • 199.067 gebruikers
  • 9.375.149 stemmen
Avatar
 
banner banner

Another Girl (2021)

Drama / Thriller | 95 minuten
1,50 3 stemmen

Genre: Drama / Thriller

Speelduur: 95 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Allison Burnett

Met onder meer: Sammi Hanratty, Peter Gadiot en Paul Rush

IMDb beoordeling: 4,3 (650)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Another Girl

"Her best friend was a perfect stranger."

Elle Overton, een studente, raakt geobsedeerd door Katie. Zij is de mysterieuze heldin uit een roman die Elle net heeft uitgelezen. Wanneer Elle, die tegen een depressie vecht, ervan overtuigd raakt dat Katie eigenlijk een mens is, zet dat haar op een roekeloos en angstaanjagend pad.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van jstinissen

jstinissen

  • 336 berichten
  • 17994 stemmen

Was echt niet wat ik had verwacht. De meerderheid van de film gaat over een vrouw die geen pauze kan nemen omdat ze uit een gebroken gezin komt en zichzelf constant in lastige situaties plaatst. Ze maakt duidelijk slechte beslissingen, als kijker vond ik het moeilijk te geloven dat iemand zulke domme keuzes zou maken.

Het was moeilijk om medelijden met haar te hebben. 99% van de film is eigenlijk een drama over haar leven terwijl ze communiceert met een mysterieuze vrouw.

waarom ik heb besloten om dit te kijken door de poster, gebeurt er eindelijk iets helemaal aan het einde, zien we niet eens iets alleen een hard geluidseffect. Heel irritant. Ze gaven ons deze enorme opbouw en het leidt tot niets. Ik snap wat ze probeerden te doen, maar toch.