• 15.787 nieuwsartikelen
  • 178.147 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.201 acteurs
  • 199.052 gebruikers
  • 9.373.958 stemmen
Avatar
 
banner banner

Halo 4: Forward unto Dawn (2012)

Actie / Sciencefiction | 100 minuten (5-delige miniserie) / 91 minuten (dvd-versie) (miniserie, 5 delen)
2,30 25 stemmen

Genre: Actie / Sciencefiction

Speelduur: 100 minuten (5-delige miniserie) / 91 minuten (dvd-versie) (miniserie, 5 delen)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Stewart Hendler

Met onder meer: Thom Green, Anna Popplewell en Enisha Brewster

IMDb beoordeling: 6,7 (26.656)

  • On Demand:

  • Prime Video Bekijk via Prime Video
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Halo 4: Forward unto Dawn

Op de militaire academie van de UNSC (United Nations Space Command) wordt een groep jonge cadetten klaargestoomd. Zij moeten straks de strijd aangaan met rebellen die op meerdere planeten in opstand zijn gekomen tegen het gezag van de UNSC. Een van de militairen in opleiding is Thomas Lasky. Hij twijfelt aan het nut van de naderende oorlog. Bovendien is hij bang dat hij niet in de wieg gelegd is voor het leiderschap dat van hem wordt verwacht. Dan wordt de academie plotseling opgeschrikt door een gewelddadige aanval door aliens. Lasky moet vechten om de academie en zijn medestudenten te beschermen. Daarbij krijgen de verdedigers hulp van een geheimzinnige bondgenoot: een gepantserde supersoldaat die iedereen alleen maar kent als 'The Master Chief'.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van james_cameron

james_cameron

  • 6993 berichten
  • 9785 stemmen

Oorspronkelijk is dit online uitgebracht als een reeks web-episodes; op blu-ray zijn deze episodes aan elkaar gemonteerd tot speelfilmlengte. Ik ken de wereld van Halo totaal niet en weet niets van de games, maar gelukkig heb je weinig informatie vooraf nodig om de film te kunnen volgen. Best goed gedaan, eigenlijk; akteerwerk, decors en special effects zijn dik in orde, ondanks het lage budget, en de aktiescenes zien er prima uit. Doet vaak wat denken aan Starship Troopers, maar dan zonder het buitensporige geweld.


avatar van IH88

IH88

  • 9731 berichten
  • 3184 stemmen

“I just hear the drumbeat of endless war.”

Matig. Halo 4: Forward unto Dawn is het vierde deel in een franchise en ik zal dus best wat gemist hebben, maar dan nog is dit een film waar van alles fout gaat. Saaie actiescènes, slecht acteerwerk, een slap verhaal en personages die nauwelijks worden uitgewerkt. Dat laatste hoeft ook niet in dit soort films, maar een minimale betrokkenheid is wel nodig. Visueel ziet het er wel aardig uit, en gezien de eindcredits hebben de acteurs en makers veel plezier gehad. Jammer genoeg is dat in de film niet te zien.


avatar van FlorisV

FlorisV

  • 1854 berichten
  • 795 stemmen

Bij een low budget web serie moet je niet teveel verwachten, ik had eigenlijk op een echte tv-serie gehoopt ala Space Above and Beyond of zo. Ik heb er een beetje doorheen gezapt en het zag er niet bijzonder uit. Amper een alien gezien. Begint al met een hoop geneuzel door jonkies die het leger in gaan. Niet aan mij besteed helaas. Caveat Emptor zou ik zeggen.