• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.800 acteurs
  • 199.140 gebruikers
  • 9.379.894 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Haunting Passion (1983)

Thriller | 100 minuten
2,30 5 stemmen

Genre: Thriller

Speelduur: 100 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: John Korty

Met onder meer: Jane Seymour, Gerald McRaney en Millie Perkins

IMDb beoordeling: 5,6 (312)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Haunting Passion

Als haar man moet stoppen met rugby verhuizen ze naar een nieuw huis bij het water. Haar seksleven wil op dit moment niet zo omdat haar man teveel inzit over zijn carrière. Ze fantaseert daarom, alleen zijn haar fantasieën zeer levendig. Het maakt haar bang en tevens opgewonden, en haar man jaloers. Een medium wordt erbijgehaald en die ontdekt dat er op de plaats van hun huis vroeger een groter huis stond en iets weerhoudt de geest van de vroegere bewoner het terrein te verlaten.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mikey

mikey

  • 28993 berichten
  • 5142 stemmen

De braafste dame op deze planeet wordt geterroriseerd door een hitsige klopgeest en beleeft daarom keer op keer een nieuwe climax. Ipv dat ze eraan toegeeft schakelt ze een medium in. Saai en spanningsloos tv-voer. Dom camerawerk bovendien. Af en toe vaart er per ongeluk een kano door het beeld die het shot totaal verpest. (huis aan zee). Acteerwerk & dialogen zijn soms hilarisch. 'my woman? Why are you naked in your bed?'

Wel leuk voor liefhebbers van 80's tv horror