Aapje81
Ingeschreven sinds 1 september 2008
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Aapje81. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2011, februari 2011, maart 2011, april 2011, mei 2011, juni 2011, juli 2011, augustus 2011, september 2011, oktober 2011, november 2011, december 2011, januari 2012, februari 2012, maart 2012, april 2012, mei 2012.
Midnight in Paris (2011)
dinsdag 29 mei, 0:08 uur
stem geplaatst
Mannen Som Elsket Yngve (2008)
Alternatieve titel: The Man Who Loved Yngve, dinsdag 22 mei, 1:20 uur
stem geplaatst
In Her Skin (2009)
dinsdag 22 mei, 19:20 uur
stem geplaatst
Dark Shadows (2012)
zaterdag 19 mei, 21:48 uur
stem geplaatst
X (2011)
woensdag 16 mei, 2:01 uur
Grauwe en deprimerende film waarin behoorlijk goed wordt geacteerd. Vooral Hanna Mangan Lawrence maakt indruk. Het scenario schiet hier en daar tekort maar de twee hoofdrolspeelsters zijn overtuigend en de sfeer is prima.
Vanwege de mooie slotscene geef ik deze film een kleine voldoende.
Redelijk
Mulholland Falls (1996)
woensdag 16 mei, 14:10 uur
stem geplaatst
Devil's Double, The (2011)
woensdag 16 mei, 14:07 uur
Cooper doet het niet onaardig in deze film maar daarmee hebben we gelijk het enige pluspunt gehad.
Het scenario kent weinig samenhang, subtiel is nagenoeg niets en inhoudelijk heeft het allemaal nog minder om het lijf. Wat overblijft zijn de escapes van een vermoeidende psychopaat die veel weg heeft van Borat met een Midlifecrisis.
Matig.
Aquamarine (2006)
maandag 14 mei, 22:57 uur
Standaard meidenfilm die het prima zal doen bij de doelgroep. Voor een kijker die daar niet onder valt is het echter een zware bevalling. Emma Roberts heeft me nog nooit kunnen overtuigen en JoJo acteert zoals ze zingt. De enige die het kijken aangenaam maakt is Sara Paxton. Gelukkig zijn haar latere films ietsje beter. .
Redelijk.
Paul (2011)
zaterdag 5 mei, 14:11 uur
Een van de mindere films van Simon Pegg maar desondanks viel er nog voldoende te genieten. De bijrolletjes zijn goed ingevuld en voor de liefhebbers zitten er voldoende inside jokes in. Wat er zo goed is aan Seth Rogan blijft voor mij echter een raadsel.
Redelijk.
Transformers: Dark of the Moon (2011)
zaterdag 5 mei, 12:39 uur
Rosie Huntington-Whiteley vat voor mij deze film perfect samen. Het is mooi, maar het is leeg. De personages zijn karikaturen, het verhaal gaat helemaal nergens over en alleen de aangename verschijning van Rosie Huntington-Whiteley maakt nog iets goed.
Bij mijn eerste kijkpoging ben ik naar drie kwartier in slaap gevallen en bij poging twee ging het al niet veel beter. Als je het geduld hebt om op de spectaculaire actie te wachten dan valt er nog wat te genieten maar voordat het zover is moet er nog flink geploeterd worden. Met name de toon die Bay aanslaat en de zwaar overacterende LaBeouf vergroten het kijkplezier niet bepaald.
Enig pluspuntje is de leuke bijrol van John Malkovitsch.
Verder was ik er wel een voorstander van geweest als LaBeouf plat was getrapt door een of andere Transformer en dat ze voor dit derde deel verder waren gegaan met Megan Fox. Zij had dan gerust een relatie mogen hebben met Rosie Huntington-Whiteley en dan hadden ze al deze onzin nog eens over kunnen doen met als aanvulling een paar aansprekende scenes natuurlijk.
Nee, ik wist dat ik niet veel moest verwachten maar dat deze film zo leeg en langdradig zou zijn had ik niet verwacht. Op naar deel 4 dan maar.................
Zeer matig.
Office Space (1999)
dinsdag 24 april, 0:05 uur
stem geplaatst
Blue Crush 2 (2011)
zondag 22 april, 0:25 uur
stem geplaatst
Jeg Reiser Alene (2011)
Alternatieve titel: I Travel Alone, vrijdag 20 april, 23:04 uur
stem geplaatst
Trust (2010)
woensdag 18 april, 1:24 uur
stem geplaatst
Happythankyoumoreplease (2010)
dinsdag 17 april, 3:02 uur
stem geplaatst
96 Minutes (2011)
dinsdag 17 april, 22:20 uur
stem geplaatst
Gulliver's Travels (2010)
zondag 15 april, 2:00 uur
stem geplaatst
Rundskop (2011)
Alternatieve titel: Bullhead, zondag 15 april, 22:13 uur
stem geplaatst
Penny's Shadow (2011)
zaterdag 14 april, 1:23 uur
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,5 sterren
Something Borrowed (2011)
zaterdag 14 april, 22:19 uur
Kate Hudson zie ik graag maar hier was zelfs zij vermoeiend. Verder waren de personages nogal slap oppervlakkig en leeg en het einde is een complete deceptie. Het enige pluspunt is dat Kate Hudson nog altijd erg leuk is om naar te kijken maar dat kan helaas niet worden gezegd van deze film.
Matig
Chalet Girl (2011)
vrijdag 13 april, 23:40 uur
stem geplaatst
Limitless (2011)
woensdag 11 april, 22:45 uur
stem geplaatst
Myth of the American Sleepover, The (2010)
dinsdag 10 april, 10:13 uur
stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 1,5 sterren
R (2010)
zaterdag 7 april, 13:08 uur
Erg deprimerende en nihilistische film die iets te weinig overtuigd. De voornaamste reden voor mij om deze film te kijken was hoofdrolspeler Pilou Asbęk. Hij doet het uitstekend in de Deense dramaserie Borgen. En ook hier acteert Asbęk en overigens ook de rest van de cast uitstekend. Een ander groot pluspunt is de muziek bij de openingsscene en bij de aftiteling. Het past uitstekend bij de troosteloze sfeer van de film.
Het voornaamste probleem is echter het scenario. Het blijft allemaal erg afstandelijk en vooral de wending op het einde overtuigde te weinig. Het laatste kwartier was een erg lange zit.
Alles bijelkaar was het geen slechte film maar zeker niet voor herhaling vatbaar.
Redelijk.
Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1, The (2011)
zondag 1 april, 12:13 uur
stem geplaatst