MovieMarkt.nl (v.h. RuilJeDVD)
[permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 17:09 uurWie is hier al bekend met deze site?
Ik ben erg te spreken over deze ruilsite, heb al een aantal andere MM-leden voorbij zien komen.
Invoeren welke films je wilt ruilen, aangeven welke film's jij wenst te ontvangen en het systeem geeft vervolgens mogelijke ruilen aan etc.
Erg handig en al veel plezier van gehad.
www.ruiljedvd.nl dus.
[permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 17:53 uurIk zit er sinds gister op en heb al 3 dealtjes gesloten, zo schiet het tenminste op

geweldige site.
[permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 18:32 uurDat bedoel ik, snelle manier van handelen zo.
[permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 22:28 uur
[permalink] geplaatst op 6 maart 2010, 22:37 uur
[permalink] geplaatst op 7 maart 2010, 11:31 uur
[permalink] geplaatst op 8 maart 2010, 9:42 uurIk vind dit tot nu toe de beste mogelijkheid om je dvd's te ruilen. Ik zit nou een half jaar op deze site en heb er toch al heel veel geruild ook van die dvd's waarvan ik dacht die wil niemand.
Het scheelt wel met wie je ruilt de een is snel en soepel en bij de ander denk ik wil je nou ruilen of niet. Zo heb ik wel vaak met dezelfde mensen geruild. En dan ook gelijk twee of drie, dat scheelt weer porto.
Wel jammer dat je er geen cd's kunt ruilen, want wat maakt dat nou uit, als ze maar legaal en in goede staat zijn toch?
[permalink] geplaatst op 8 maart 2010, 19:54 uurMaak ook al een tijdje gebruik van die site. Echter, pas sinds twee weken echt actief. En tot nu toe 4 dvd's geruild.
Profiel GinolaEHV
[permalink] geplaatst op 8 maart 2010, 19:57 uur[url=http://www.ruiljedvd.nl/profiel/Erwinner/]

[/u

Mocca
[permalink] geplaatst op 15 maart 2010, 19:08 uurHandige site, heb me paar dagen geleden ingeschreven.
1e ruil ging echter niet door, persoon in kwestie ruilt alleen zonder hoes vanwege portokosten. Daar ging ik niet mee akkoord.
Verder is het nog even wachten wanneer mijn eerste ruil is...
HIER kun je mij vinden op ruiljedvd.nl
[permalink] geplaatst op 15 maart 2010, 19:17 uurIk doe ook alleen nog maar zonder hoes, is toch veel handiger Mocca? Scheelt geld, maakt verder geen verschil! Vrijwel iedereen wilt dat zo doen, heb ze tot nu toe allemaal krasloos binnengekregen, heel netjes verpakt gewoon.
[permalink] geplaatst op 16 maart 2010, 22:13 uurGewoon goed afspreken he, ben ook alleen nog maar betrouwbare ruilers tegen gekomen, netjes binnengekomen alles.
Alleen laatste week iets rustiger, toevallig vandaag nog wel een ruiltje gedaan; Red Sonja (dacht die ik die nooit geruild kreeg) voor A Tale of Two Sisters
[permalink] geplaatst op 16 maart 2010, 23:32 uurIk ruil ook nooit zonder hoes. Risico dat het misgaat (krassen op dvd, scheurtjes in inlay) vind ik te groot (en 't is in het verleden te vaak misgegaan). En die 88 cent (of soms zelfs slechts 44 cent) zal 't 'm ook niet maken.
Vandaag weer 2 dvd's geruild... ook eentje waarvan ik dacht dat ik 'm nooit geruild kreeg, zeker omdat -ie voor een schijntje te koop is (Saw).
[permalink] geplaatst op 16 maart 2010, 23:43 uurPrecies, dvd's waarvan ik dacht dat ik ze wel weg MOEST geven heb ik toch geruild. Great system haha.
[permalink] geplaatst op 17 maart 2010, 9:02 uurMeestal regel ik gewoon via een bericht, ruilen met of zonder doosje dat gaat goed. Sommige willen zonder en andere met. Als het heel goedkope dvd's zijn ruil ik liever zonder doosje en dan liefst twee, drie gelijk.
Het enige nadeel is dat je geleverd commentaar niet meer kunt herstellen, dus dat vereist: aandacht erbij.
[permalink] geplaatst op 17 maart 2010, 10:09 uurZo doe ik het ook gewoon ja, gewoon berichtje sturen. Geef altijd pas feedback als de dvd is aangekomen, tot nu alles positief.
[permalink] geplaatst op 18 maart 2010, 22:16 uurSupersite! Ik ben nu al bijna een jaar lid en heb al zo'n 95 dvd's kunnen ontvangen! Nog nooit problemen met een ruiler gehad! En het zou echt super zijn als deze site groot wordt.
Mooie site met pas 1600 leden en met zo'n 29000 dvd's in de database! Graag meer ruilers naar deze site:D. Ik sta open voor vragen over de site.
Ik hoor het wel.
Groetjes,
Thomas
[permalink] geplaatst op 18 maart 2010, 23:55 uurJee jij bent wel een Ruiler met een hoofdletter R

[permalink] geplaatst op 19 maart 2010, 0:06 uurkijk eens bij piwi ofzo haha, die is iets te ziek. alleen zijn aanbod al!
[permalink] geplaatst op 19 maart 2010, 0:31 uurAhja, heb toevallig al wat met hem geruild en een conflictje met hem gehad. Maar is goed gekomen : Heb dankzij hem Wan Pipel kunnen zien, en toen weer terug kunnen sturen (gniffel)
[permalink] geplaatst op 19 maart 2010, 0:38 uur
[permalink] geplaatst op 19 maart 2010, 12:34 uurHeb ook al eens met hem geruild, mooi aanbod idd!
Mocca
[permalink] geplaatst op 19 maart 2010, 23:05 uurVandaag was mijn eerste ruil, kreeg automatisch een e-mail met de mededeling dat er een verzoek was tot ruil. Dat mailtje zat ik dus op te wachten
Echt een relaxte website, basic formule om te ruilen en duidelijke overzichtelijke pagina's.
...
[permalink] geplaatst op 20 maart 2010, 19:52 uurHoe krijg je je mogelijke ruilen te zien??
K heb niet veel films die ik kwijt wil maar wil het even proberen. Is wel een leuk idee voor mensen die veel films kopen.
[permalink] geplaatst op 20 maart 2010, 22:59 uuryorickk schreef:
Hoe krijg je je mogelijke ruilen te zien??
K heb niet veel films die ik kwijt wil maar wil het even proberen. Is wel een leuk idee voor mensen die veel films kopen.
Zodra je een dvd invoert, kan je zien wie deze dvd wil hebben of wie jouw gewenste dvd heeft. Het systeem regelt dan een eventuele ruilverzoek.
Meestal ga ik zelf actief op zoek naar dvd's, ik moet immers van mijn handel af, dan kan je zelf een ruilverzoek indienen. Ik heb op die manier leuke dvd's in mijn bezit gekregen, andere ruilen waren minder geslaagd maar die ruil ik dan weer door.
[permalink] geplaatst op 21 maart 2010, 12:10 uurHele leuke site

.
Alleen wel erg chaotisch. Ik heb 3 DVD's die iemand wilt en hij heeft er een stuk of 8 die ik wil. Gelijk 40 ruilverzoeken met alle mogelijkheden.

[permalink] geplaatst op 21 maart 2010, 12:11 uurKreeg gister na het toevoegen van 2 films ineens 65 verzoeken erbij

Net wanneer ik de vorige 78 had weggehaald..klote werk
Als je het laat staan is het idd chaotisch.
[permalink] geplaatst op 21 maart 2010, 13:51 uurGelukkig is dat ruilverzoek maar eenmalig, dus bij annulering kan dat verzoek niet nog een keer anders blijf je inderdaad weghalen.
[permalink] geplaatst op 21 maart 2010, 14:58 uurHeb al één ruil klaar. Moet nog wel opsturen/ontvangen, maar ga er vanuit dat die persoon betrouwbaar is.
Sta op het punt om nog 5 DVD's te ruilen. Leuk initiatief

[permalink] geplaatst op 21 maart 2010, 16:12 uurKan wel overzichtelijker...