To the Wonder (2012)
Alternatieve titel: The Burial

er is nog niet gestemd
Verenigde Staten
Drama /
Romantiekgeregisseerd door
Terrence Malickmet
Ben Affleck,
Rachel McAdams en
Javier BardemVerspreid over een periode van verscheidene jaren vertelt 'The Burial' het verhaal van Neil (Ben Affleck), een mislukt schrijver die een liefdeloos bestaan leidt met zijn buitenlandse vriendin Marina (Olga Kurylenko). Wanneer Marina haar visum dreigt te verlopen, wordt Neil eigenlijk gedwongen om haar een huwelijksaanzoek te doen. De situatie zorgt voor spanningen en Neil voelt zich aangetrokken tot de mooie Jane (Rachel McAdams), terwijl Marina hem bedriegt met ene Charles. Beide zoeken ondertussen hulp bij priester Quintana (Javier Bardem), die Neil en Marina begeleidt, maar zo geen kans krijgt om een eigen leven te leiden. De situatie begint ook minder te worden voor hun dochter, die steeds meer problemen krijgt op school...Vanaf 7 februari 2013 in de bioscoop
» alle verwachte bioscoopfilms
[permalink] geplaatst op 24 februari 2011, 18:48 uur
[permalink] geplaatst op 28 februari 2011, 17:59 uurHet is ook
niet een still van
The Tree of Life.
[permalink] geplaatst op 16 juni 2011, 1:04 uur
[permalink] geplaatst op 23 juni 2011, 4:52 uurZo, Malick heeft de smaak te pakken zo te zien. Ik kijk al een jaar uit naar The Tree of Life, maar vanwege een verblijf in het buitenland nog niet in staat geweest om hem te zien. Dit klink ook weer als een intrigerend verhaal, ben benieuwd.
Zullen wel zeker weer een hoop mensen gaan zeiken vanwege het feit dat Ben Affleck `weer een poging doet tot acteren` zonder enige onderbouwing. Ik vind het geen onverdienstelijk acteur.
BTW: hoe kan je een liefdeloos bestaan leiden met Olga Kurylenko

[permalink] geplaatst op 26 juni 2011, 15:38 uurZijn we niet gewend van Malick dat hij nu alweer een nieuwe film maakt
[permalink] geplaatst op 26 juni 2011, 16:05 uurResurrection schreef:BTW: hoe kan je een liefdeloos bestaan leiden met Olga Kurylenko
Mijn eerste gedachte

Anyway, er zal hoe dan ook weer veel tijd in de montagekamer doorgebracht worden, dus 2012 neem ik met een klein korreltje zout. Maar een nieuwe Malick is altijd iets om naar uit te kijken. Wel veel knappe gezichtjes bij de cast trouwens, weet niet zo goed wat ik daar van moet denken.
[permalink] geplaatst op 26 augustus 2011, 22:46 uurIs deze titel wel officieel? IMDb heeft hem als "Untitled Terrence Malick Project" staan.
[permalink] geplaatst op 28 augustus 2011, 16:57 uurEr waren eerst geruchten dat de titel "The Burial" zou zijn, maar inmiddels is er al officiële bevestiging van de productie dat dit niet de titel zal worden. Maar waarschijnlijk was de film toen al toegevoegd hier en ik geloof niet dat je een ongetiteld project mag toevoegen.
Ben erg benieuwd wat Malick gaat doen met zijn eerste film die zich in het heden afspeelt. Hij weet een enorme echtheid in zijn manier films te liggen, door zeer onconventionele methodes op de set en de manier waarop hij met zijn acteurs omgaat. Door niet naar een andere tijd te hoeven gaan kan die authenticiteit wellicht tot nog grotere hoogten gestuwd worden.
[permalink] geplaatst op 31 oktober 2011, 16:05 uurjacobine_rodijk schreef:
Is deze titel wel officieel? IMDb heeft hem als "Untitled Terrence Malick Project" staan.
Titel is inderdaad nog niet bekend.
Dit bericht is van vandaag en daar staat ook in dat de titel nog niet bekend is.
[permalink] geplaatst op 4 januari 2012, 15:00 uurIk ben benieuwd

De namen zijn althans bekend.
[permalink] geplaatst op 28 maart 2012, 19:49 uurVolgens imdb is Malick ook bezig met twee andere projecten.
[permalink] geplaatst op 12 april 2012, 20:30 uur
[permalink] geplaatst op 10 mei 2012, 17:56 uurDaar kwam ik ook een tijdje geleden achter, behoorlijk a-typisch voor Malick.
Moet wel bij gezegd worden dat één ervan een documentaire is ge-edit uit het overschot aan beeld van The Tree of Life en dat de laatste twee misschien een soort twee-luik wordt.
Desalniettemin 4 Malick films = een fantastisch vooruitzicht

[permalink] geplaatst op 11 mei 2012, 15:08 uurDat is het zeker!
[permalink] geplaatst op 15 mei 2012, 15:57 uur
[permalink] geplaatst op 21 mei 2012, 10:42 uurDit is de film waar ik dit jaar (of eigenlijk volgend jaar) het meest naar uitkijk.