134.887 gebruikers | 85.687 films | 31.044 regisseurs | 3.507.583 berichten | 4.929.005 stemmen
 
locatie: Films » Face/Off (1997) » Info

Face/Off (1997)

Alternatieve titel: Face Off 

 

Face/Off (1997)
2880 stemmen | gemiddelde 3,66
mijn stem:
16 jaar geweld grof taalgebruikVerenigde Staten
Actie / Thriller
138 minuten

geregisseerd door John Woo
met John Travolta, Nicolas Cage en Joan Allen

Sean Archer (Travolta) is een politieman die al jaren op Castor Troy (Cage) jaagt. Bij een confrontatie wordt Troy bijna fataal gewond en raakt in een coma. Archer komt erachter dat Troy ergens een bom heeft verstopt en alleen Troy en zijn broer (die in de gevangenis zit) weten waar. Archer laat een paar doctoren zijn gezicht verwisselen voor dat van Troy, zodat hij in de gevangenis kan infiltreren en de info van Troy's broer kan krijgen. Ondertussen ontwaakt de echte Troy uit zijn coma en neemt met het gezicht van Archer diens leven over. In een race tegen de klok moet Archer de bom zien te vinden en ondertussen Troy ervan weerhouden iedereen te vermoorden die van hun wisseltruc weet.

 

 

gebruiker
bericht

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 mei 2012, 18:34 uur
geweldige film
uitstekend acteerwerk

blijkbaar hou ik erg van de actie films uit de jaren 80 en 90,aangezien deze film uit 1997
ook echt een van mijn favotieten is van dit genre.
wat vond ik dit een geweldige film.
john travolta en nicolas cage spelen dit briljant.
van begin tot eind een zeer boeiende film.
top. :)

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 mei 2012, 22:56 uur
Leuk verzonnen script. Ook goed uitgewerkt, heeft een betere soundtrack nodig.

 

» Laagste prijs voor deze film op Blu-Ray

Face Off (€ 22,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Face Off (€ 24,99)
exclusief € 1,95 verzendkosten

Face Off (€ 24,99)
exclusief € 0,99 verzendkosten


» alle winkels en formaten voor deze film

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 mei 2012, 23:56 uur
Travolota heeft een rotkop en films met Nicholas Cage zet ik meestal gelijk al uit.

Deze film is niet aan mij besteedt vrees ik. Het lijkt me allemaal wel goed maar die twee acteurs kan ik moeilijk uitstaan (hoewel Cage af en toe nog wel wat leuks en heel soms iets goeds heeft.)

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 mei 2012, 13:50 uur
_O^jij vind hem een rotkop hebben terwijl ik hem juist heel aantrekkelijk vind.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 7 mei 2012, 16:18 uur
blackcat13 schreef:
Travolota heeft een rotkop en films met Nicholas Cage zet ik meestal gelijk al uit.

Deze film is niet aan mij besteedt vrees ik. Het lijkt me allemaal wel goed maar die twee acteurs kan ik moeilijk uitstaan (hoewel Cage af en toe nog wel wat leuks en heel soms iets goeds heeft.)


Sorry hoor, maar wat voor reden heb je om zo'n onzinpost te plaatsen?

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 9 mei 2012, 10:04 uur
Een 10 met een griffel voor het verhaal, maar de uitvoering was bij vlagen wel erg pover. Een heel sterk, bloedstollen begin, maar langzaam wordt het een doorsnee Hollywood-blockbuster met het laatste half uur alleen maar cliché achtervolgingen en explosies. Achteraf moet er natuurlijk een tranentrekkende feel-goodscène achteraan komen. Vooral een heel erg sterk eerste uur tot eerste anderhalf uur, maar daarna is het toch wel leuk geweest.