One Night at McCool's (2001)

519 stemmen | gemiddelde 2,84
Verenigde Staten
Misdaad /
Komedie93 minuten
geregisseerd door
Harald Zwartmet
Liv Tyler,
John Goodman en
Matt DillonNa een zware avond in de bar McCool's komt barman Randy Jewel tegen. De verleidelijke vrouw heeft op het nippertje weg kunnen rennen voor een verkrachting. Als de man haar achterna komt, schiet ze hem dood. Randy neemt Jewel mee naar huis, en ze krijgen een relatie. Jewel wordt echter een veeleisende vriendin, en ze dwingt Randy om misdaden voor haar te plegen. Ondertussen hebben de neef van Randy, en de politieagent die onderzoek doet naar de zaak ook een oogje op Jewel.
3,5
[permalink] geplaatst op 23 juli 2010, 18:00 uurPrima misdaad/komedie met een uitstekende cast en een leuk verhaal. En wat zag Liv Tyler er in deze film bloedmooi uit

Alleen al om haar is het waard om deze film nog eens te bekijken.
3,5
[permalink] geplaatst op 29 juli 2010, 21:59 uurAardige en vermakelijke komedie.
Goede acteurs en prima muziek keuze.
Verhaal is zeer leuk en einde ook.
3,5 ster
1,0
[permalink] geplaatst op 30 juli 2010, 17:10 uurnee , niet goed .
een flop.
Liv ziet er uit als een straatsletje , niks bijzonders hoor.
4,0
[permalink] geplaatst op 30 juli 2010, 18:31 uuroemoemenoe schreef:
Liv ziet er uit als een straatsletje , niks bijzonders hoor.

Waar woon jij?
2,0
[permalink] geplaatst op 25 oktober 2010, 20:01 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenGemiste kans.
Best een verhaaltje met potentie. Cast mag er ook wezen. Matt Dillon blijkt z'n rol prima aan te kunnen en Liv Tyler zie ik altijd wel graag spelen, al weet ik niet of deze rol helemaal bij haar past (ook mocht haar character soms wat duidelijker neigen naar aardig/bitch). John Goodman vind ik ook wel een toffe komedie-acteur.
Maar de humor komt veelal wat geforceerd over en ook op misdaad-vlak weet het maar deels te beklijven.
Of het verder per se een meerwaarde is om het van een vooruitblik te vertellen weet ik ook niet zo zeker, maar goed het stoort niet. Wel is het jammer dat het vanuit drie verhalen verteld wordt, de sub-plotjes zijn immers gewoonweg niet boeiend(/grappig) genoeg. Wel climaxt het redelijk, al had ik wel wat moeite met hoe het eindigt (dat ze bij Douglas in de auto stapt). Beetje gemakkelijk (en misschien voelt het ook wat misplaatst door de iets te serieuze toon). Had wat dat betreft liever een einde gezien waar ze elkaar allemaal hebben afgeknalt o.d.
2*
3,0
[permalink] geplaatst op 3 december 2010, 21:15 uurVermakelijk met een verrukkelijke Tyler.
3,5
[permalink] geplaatst op 2 februari 2011, 14:40 uurVan in het begin ben je mee met het verhaal.
Alleen naar het einde toe vond ik het wat minderen en over de top gaan, natuurlijk met uitzondering van de grappige YMCA-scene.
Zag het einde ook een beetje aankomen, maar verder toch geslaagd.
5,0
[permalink] geplaatst op 5 juni 2011, 15:27 uurik vond hem echt fantastisch, vooral douglas. superfilm echt leuk.
2,5
[permalink] geplaatst op 2 december 2011, 0:05 uurInderdaad een film met veel meer potentie en uiterst rommelig aanvoelt en Tyler haar rol voelt niet voldaan aan. Toch wordt de film nog gered wordt door de uitstekende cast die de 90 minuten nog kijkbaar maken. Kudos verder nog voor Tyler, die er hier op haar mooist uitziet.
2,5*
3,5
[permalink] geplaatst op 31 januari 2012, 15:42 uurLeuke film met een hoop bekende gezichten die bijna allemaal een wezenlijke bijdrage leveren aan de film.
De film is een mix van meerdere verhaallijnen door elkaar waarin Jewel, gespeeld door Liv Tyler, centraal staat. Iedereen valt voor Jewel in de film en het moet ook gezegd worden dat Tyler er geweldig uitziet hier. Naast Tyler, doen ook Dillon, Goodman en Michael Douglas het allemaal erg goed. Elk personage heeft wel iets grappigs, waarbij ze geholpen worden door de dialogen, die van een goed niveau zijn.
De film kent verder een paar leuke wendingen en hoewel de film op sommige momenten op randje van de geloofwaardigheid balanceert, wordt die grens gelukkig nooit overschreden. Verder komt de film op momenten erg fris over. Toch moet ook gezegd worden dat er misschien een wending teveel inzit, waardoor de film soms een klein beetje geforceerd aanvoelt.
Toch geef ik de film graag het voordeel van de twijfel, want daarvoor bevat de film teveel goede elementen en daarnaast is het allemaal erg vermakelijk.
3,5*
1,5
[permalink] geplaatst op 29 maart 2012, 21:23 uurLekker ding, flauwe humor, flauwe film