134.885 gebruikers | 85.682 films | 31.041 regisseurs | 3.507.216 berichten | 4.928.538 stemmen
 
locatie: Films » Pet Sematary II (1992) » Info

Pet Sematary II (1992)

Alternatieve titel: Pet Sematary Two 

 

Pet Sematary II (1992)
210 stemmen | gemiddelde 2,31
mijn stem:
Verenigde Staten
Horror
96 minuten

geregisseerd door Mary Lambert
met Edward Furlong, Anthony Edwards en Clancy Brown

Als de moeder van Jeff bij een ongeluk om het leven komt, besluiten hij en zijn vader, die dierenarts is, te verhuizen naar haar geboorteplaats, Ludlow. Hun nieuwe huis staat dichtbij de beruchte dierenbegraafplaats. Op school wordt Jeff gepest en zijn enige vriend is Drew Gilbert. Als de hond van Drew door diens stiefvader roekeloos wordt gedood, voeren de jongens een ritueel uit op de begraafplaats. Dit is de start van een serie gruwelijke gebeurtenissen, want zonder het te weten hebben de jongens de poort van de hel geopend.
 

 

gebruiker
bericht

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 december 2007, 18:30 uur
In mijn ogen juist beter dan deel 1. Hier zit meer spanning in en die Gus doet ook erg komisch. De sfeer is ook nog steeds goed aanwezig. Misschien is het verhaal ietwat slapjes, maar dit ontneemt gelukkig niet het feit dat dit ook zeker geen slechte film is!

-->3,5 *

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 januari 2008, 21:04 uur
Ik vond de sfeer slap en de spanning eng, acteren gaat wel, maar tocj vrij slapjes. Humor leuk gedoceerd en gevat. Minder als deel 1, maar dat kon al bijna niet beter

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 2 augustus 2008, 12:09 uur
de eerste was al slecht, maar deze is helemaal niets. Slecht opgebouwd, amateuristisch.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 december 2008, 1:14 uur
Net zo waardeloos als zijn voorganger. Gewoon een prul die niet eens zorgt voor vermaak

 

quote
2,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 december 2008, 18:21 uur
ne de verwachtingen die het orgineel schept een ferme afknapper

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 januari 2009, 23:37 uur
Herinner me nog dat ik vroeger wel eens een Pet Sematary heb gezien. Dat moet het eerste deel geweest zijn. Iets met truckers en een jongetje dat overreden wordt.

Over deze Pet Sematary Two dan maar. Over de ganse lijn zeker ondermaats. Te weinig sfeervol en niet creepy genoeg.
De degelijke stukken zijn nogal beperkt maar zijn best wel vettig.

Een goeie 1,5 *.

 

quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 29 januari 2009, 18:16 uur
deze vond ik persoonlijk beter dan deel 1.
Vooral die politieagent creepy.

 

aerts007
quote
nieuw bericht [permalink] geplaatst op 28 februari 2009, 15:47 uur
Overbodige prul, het kijken niet waard!

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 mei 2009, 10:40 uur
Deel 1 vond ik toch wel spannend & goed maar deel 2 , echt slecht.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 juli 2009, 9:54 uur
leuke film, maar niets meer dan dat. Deel 1 is veel beter, maar dat is ook naar een verhaal van Stephen King. Beetje slap, maar wel leuk, aftreksel van deel 1.

 

quote
0,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 juli 2009, 16:00 uur
 bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezen
Waar ik de eerste geweldig vond, vind ik deze echt het bekijken niet waard. Het is net of ze hebben met het hele concept van de eerste film een excuus gevonden om zoveel mogelijk dieren, op zo gruwelijk mogelijke wijzes af te slachten . Ik ben zelf echt niet vies van wat gore maar dit ging er echt wel over. Ik heb de film zelfs niet uitgekeken, zo gedegouteerd was ik.
Nu moet ik wel zeggen dat ik wel een pak jonger was toen ik deze film zag, misschien dat hij al bij al nog wel meevalt, nu bekeken. Maar er zijn scènes bij die me levendig bijgebleven zijn, in de slechte zin van het woord. Ik denk niet dat ik deze zelfs opnieuw wil bekijken.

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 8 augustus 2009, 11:24 uur
ik vond dit een leuke film net zo leuk als de eerste

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 27 september 2009, 17:49 uur
Een redelijke film vind ik nog.Een beetje een komische horrorfilm maar toch.Leuke stukjes van rocktracks in film

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 31 maart 2010, 20:35 uur
Stukke minder dan de eerste deel.
Is voorspelbaar en verhaal is net wat anders.
Acteren ging wel en soms waren er leuke stukken.

3 sterren

 

quote
3,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 24 juli 2010, 15:16 uur
dit vond ik echt niet een vervolg op de 1ste pet sematary omdat die vrouw die op het einde nog het had overleefd allee ze was opgegraven en dus tot leven was gekomen was niks meer van te zien in deze 2de sematary.maar gelukkig vertellen ze nog een beetje info over de familie creed.de eerste was beter maar deze was zeker niet slecht.

 

quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 30 juli 2010, 21:35 uur
Eigenlijk hoort het niet.. een deel 2 op een verhaal van King, geschreven door iemand anders. Deze film is slecht, maar wel geinig slecht.
Wat ik in deel 1 wat minder vond was die hulp-geest. Die ontbreekt hier gelukkig.

 

quote
1,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 12 november 2010, 22:26 uur
De eerste Pet Sematary-film had wel B-film-elementen, maar was toch gewoon een
sterke film. Dit vervolg kun je gewoon simpelweg een B-film noemen. Als het al geen C-film is. Deze heeft wel een iets bekendere cast (Edward Furlong, Anthony Edwards), voor mij althans, maar dat wil niet zeggen dat ze goed acteren. Gus is op een gegeven moment zelfs zo slecht en overdreven dat het juist een beetje grappig wordt. Ongetwijfeld ook wel de bedoeling, gezien de grappig bedoelde oneliners die hij uitkraamt.

Verder is het script te idioot voor woorden. In die eerste scènes ontbreekt elke subtiliteit en direct worden ook al wat achterlijke plotonderdelen duidelijk. De plaatselijke agent die vroeger wat had met de in de eerste scène overleden Renee Hallow en duidelijk daardoor altijd wat rivaliteit heeft gehad met hoofdpersoon Jeffs vader Chase (dat wordt zelfs nog even door agent Gus hardop even uitgesproken), het huishulpje dat een vreselijk en ongeloofwaardig personage is en sowieso als personage nul komma nul toevoegt, het ook al cliché-matige subplotje met de plaatselijke pestkop (niet eens zo slecht gespeeld), agent Gus die thuis de tirannieke stiefvader speelt, enzovoort.

De film bevat vrij veel gore, maar helaas ziet deze er soms wel heel erg nep uit. Om de onzinnigheid ervan kan ik op zich wel weer lachen. Iemand onthoofden met een draaiend motorwiel, een boor als wapen en meer van dat soort geintjes. Je bombardeert je film alleen wel definitief tot echte pulp als je er ook nog een ontploffend hoofd of een in het vuur smeltend persoon in stopt. De muziek is trouwens ook vaak nogal apart en niet passend, en overdreven aanwezig. Die koppen van de doden die er op het einde nog even in zijn gemonteerd is ook niet de meest geniale vondst.

 

Zinema
(crew)
avatar van Zinema
quote
2,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 3 april 2011, 21:42 uur
Voorspelbaar vervolg.

Het vervolg op de bekende King-klassieker stelt een beetje teleur. Toch kent de film een spooky sfeertje en een aardig begin. Halverwege ontspoort het verhaal nogal en weet de film niet goed de keuze te maken tussen humor en horror, waardoor het geheel onevenwichtig aanvoelt. Tevens zakt het voorspelbare verhaaltje gaandeweg in.

Redelijk.

 

quote
3,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 23 juli 2011, 14:25 uur
Ook deze vond ik goed hoor.

 

quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 4 september 2011, 0:52 uur
Deel 1 vond ik te gek maar dit deel is gewoon bar en boos slecht. Slecht geacteerd, niet echt spannend en een slap verhaal. Furlong vind ik toch altijd een irritant ventje en ook hier is hij weer fout bezig. Vervolgen zijn toch vaak niet al te best en ook hier is het weer jammer dat ze er weer 1 hebben gemaakt. 1.5 ster voor toch nog een paar gore effecten maar dat is ook alles.

 

neysen1985
quote
1,5nieuw bericht [permalink] geplaatst op 6 januari 2012, 17:43 uur
deel 1 is een van mijn favoriete stephen king films,
maar dit (onnodige) vervolg vind ik erg bagger.
De gore en bloed is zeker dik in orde bij deze film, maar voor de rest ontbreekt aan deze film spanning en sfeer.
Erg slecht!

 

quote
4,0nieuw bericht [permalink] geplaatst op 15 februari 2012, 21:48 uur
Goed vervolg. Net als het origineel lekker sfeervol, maar nu met wat meet humor en toffe gore. Gaat lekker los op het eind. Moest erg lachen om Clancy Brown.

Iets minder dan deel 1, maar toch genoeg voor een kleine 4*